• Krátkometrážní

Taková jsem byla (2007) (TV film)

Už dlouhou dobu mě žádný film nevtáhl do svého děje jako tento. Opravdu upřímně dávám 5 hvězdiček. Herecké výkone perfektní. Ruth Wilson i Maggie Smith si získaly mé srdce.

Slečna zamilovaná (2009)

Tak jo. Nechápu Zlatou malinu kterou obdržela Sandra. Ano Sandra je fanatická, ale já jí to věřil každou minutu filmu. Takže to na mě působí věrohodně, a nemá to být tak správné? - aby člověk věřil postavě. Podle mě jí Sandra zahrála perfektně. Několikrát jsem se během filmu přistihl jak je mi jí líto. Ona taková nevinná chuděra. Konečně jsem se i dokázal pobavit u křížovky. Dávám 4 hvězdičky. Sandřin výkon byl věrohodný, (role sice přitažená za vlasy, ale aspoň to není typické Americké co všichni odsuzují, ale jak vidím, lidé neví co chtějí), scénář originální - já osobně nic takového ještě neviděl. Film se mi líbil, perfektně jsem se pobavil a tak myslím to mělo být.

Špionky (2001) (seriál)

Jeden z mnoha seriálů mého dětství! Sam, Clover a také Alex jsou úžasné. 5/5

Morganovi (2009)

Kdyby v tom nehrála SJP film by ode mě získal pouze 2* ale já mám pro ní slabost. Film byl docela nudný, klasické téma v pozadí, trochu zábavnější momenty nebyli příliš přesvědčivé ale bral jsem to s nadhledem a herci neměli moc štávy. Ale jo občas jsem se i zasmál.

Cleveland show (2009) (seriál)

Cleveland show si je tak podobná s Family Guy že vlastně nemá podobného nic. Co mě nejvíce rozsekalo byl mluvící medvěd. Psa v Griffinovích jsem chápal... přišel jsem mu na chuť, ale medvěd... ne ne - navíc se nějak moc podobá Peterovi z Griffinů. Dávám dvě hvězdičky, i když bych klidně dal i "odpad!".

Cybill (1995) (seriál)

Tohle je perfektní seriál. Pokaždé se pobavím. Jsem rád že dávají hned několik dílů za sebou. Vtipné hlášky, trapné momenty co nešeří kýčem.

Resident Evil: Afterlife (2010)

Po třetím pokračování jsem napjatě očekával s čím přijde čtvrtý Resident. Jelikož jsem na film nešel do kina trochu jsem se bál že mě 3D efekty při sledování dvd odradí, opak byl ale pravdou. Ty efekty nebyly nejhorší a jakoby po akčním začátku z filmu zmizeli. Film jsem doslova hltal od samého začátku až k samotnému konci. Na internetu jsem četl že polovina filmu je o ničem, mám přesně opačný názor. Každá minuta do sebe zapadá. Velké mínus ode mě ale dostává délka filmu, v dnešní době kdy má film minimálně 2 hodiny má čtvrtý RE jen 93 minut, druhé mínus je za nezodpovězené otázky které jsem na konci filmu měl. Jak to bylo s tím T-virusem proti kterému dostala Alice injekci? - (i když ve filmu to vypadá že po té injekci projekt Alice už není, což opět vyvrací konec) Kde byla Alice půl roku? A sakra proč film končil před velkou bitvou? Nestačí nic jiného než doufat že bude pokračování kterého se nemohu dočkat. I přes to dávám RE4 - 5*

Invaze buranů (2007) (seriál)

Chtělo to čas, ale nakonec jsem si k tomu našel cestu.

Hra na vraha (2009)

Komentář může obsahovat spoiler: Vše to začíná partou kamarádů, pokračuje alkoholem, sexem a končí to s mrtvolou. Tady u toho filmu mě to fakt nebavilo. Až než se to rozjelo... zajímavé je že bych chtěl vědět jak to dopadlo s tou co přežila, a s tím psychiatrem co tam měl syna. Určitě nechci pokračování, spíš bych film o patnáct minut prodloužil. I tak to nebylo nic nového co by tu už nebylo... průměr.

12 kol (2009)

Celou dobu to byl dobrý akční film, který ani minutu nenudil. Co ale srazilo mé nadšení je přehnaný konec. A fakt že policista kvůli jediné ženě riskuje v ulicích životy ostatních lidí... trochu nereálné.