XX (2017)

Hvězda za vtipně hubený dítě.. to sem chcal.

Miss Březen (2009)

jakožto oddanej fanoušek whitest kids jsem velmi shovívavý

Kolonie (2015)

Film se nějak pozapomíná připomenout, že Salvador Allende, kterýho tam ten hlavní dement tak strašně podporuje, byl socialistickej zmrd co přived Chile do nejhlubších zákoutí prdele. To se člověku pak jinak sympatizuje s Danouškem - statečnym fotografem myslícím na chudé.

Krampoloviny (2013) (pořad)

Viděl jsem jenom jeden díl, kde si Pomeje dělal srandu z jeho manželky. Krampol mu na to řek "hele a když seš tak vtipnej, tak co Iveta Bartošová?" No to sem se málem pochcal smíchy.

The Disaster Artist: Úžasný propadák (2017)

Ukazování si prstem na retardovaný dítě je základ společnosti. Tommy Wiseau ale neni dítě. Je to postiženej gargoyl, co postrádá sebereflexi. Celej film je viditelně natočenej tak, aby z něj udělal ještě většího debila, než ve skutečnosti je, což prostě vůbec neni zapotřebí! James Franco si honí nad vlastníma fotkama a libuje si, jak si nadělal extra prachy a slávu na chudákovi, co by měl bejt zavřenej někde v ústavu (nebo zůstat v polsku). Je to celý jako Metrix - Legenda z Hroznové Lhoty akorát ve světovym formátu.

Thor: Ragnarok (2017) odpad!

Thor je nejteplejší ze všech komiksovejch hrdinů! Jako nablbej filmeček pro 13ti letý Aragorny možná ok, ale to že 90% fanbase jsou tlustý sulcové ve střednim věku, mi nedává jinou možnost, než se chytat za čelo, a protočit oči při každym "vtípku".

Uteč (2017)

Svět je plnej strašnýho rasismu, ale zároveň si všichni přejou bejt černý. A sem si jistej, že Alison Williams je chlap.