Hadi v letadle (2006)

Jestli se chcete dobře pobavit,či se sem tam leknout,je tohle film přesně pro vás.Popcorn a dobře vychlazené pivo nutností ;-)

Ghajini (2008)

Tak takový nářez jsem rozhodně nečekal.Smekám před tvůrci tohoto díla.Dokázali,že Indie není tak filmově zaostalá jak by si někdo mohl myslet.Spojit krvák s romantikou a prvky humoru... Celé tři hodiny jsem seděl a s napětím čekal jak dopadne tahle strhující cesta hlavního hrdiny za odplatou. Postavy můžou někomu připadat toporné,nebo naopak přehrávající,ale jiný kraj,jiný mrav.Menší chyby snad divák tvůrcům a hercům odpustí.Dokonce se daly přežít ty popové vsuvky. P.S:Kalpana je kost.Asi se stěhuju do Indie ,-)

Anatomie pekla (2004) odpad!

Nechápu co tím chtěla režisérka říct.Kdyby finance vložené do stvoření tohoto "díla" raději rozdala chudým,jistě by udělala lépe. Úvodní rozkuřovací pánskou scénu jsem rozdýchal.Při tamponovém čaji mi přestával stačit dech,a při závěrečném krváku se mi zastavil,nemluvě o pnutí v oblasti žaludku. Děj nula,dialogy trapné.Roccovi jde spíše hekání při výkonu než souvislé věty. Celkový dojem: Hnus,humus,asi budu blejt velebnosti.

Babylon A.D. (2008)

Nevím co si mám o tomto dílku myslet.Nějak mi asi utekla celá myšlenka,kterou scénáristé měli na mysli. Zajímavé akční scény asi nevyváží celý děj filmu.Milovické exteriéry dokreslovaly celou postapokalyptickou atmosféru dokonale,ale to je tak vše.

Gamer (2009)

Běžící muž lehce řízlý Equilibriem+nějaké to morální poselství s varováním před zneužitím techniky. Kdo má rád akční filmy s nenáročným scénářem a jasným dějem si přijde na své.

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Tento Československo-Německý koprodukční seriál se asi nesmazatelně vryl do paměti každého kdo ho viděl. Skvělé zpracování a nabitá atmosféra každého jednotlivého dílu,z nichž každý pojednával o jiném rodícímse odvětví vyšetřovacích metod kriminalistů. Druhá řada byla sice již o něco slabší,ale i tak je toto dílko po zásluze "klenotem" televizní tvorby na kterou se dá podívat kdykoliv.

Karate Kid (1984)

Klasika mého dětství. Jaký měl tento film ohlas bylo vidět hlavně v přeplněných kroužcích karate :-)

Prci, prci, prcičky (1999)

Po tom co jsem se léta vyhýbal této pubertální zábavě jsem toto dílko shlédl v televizi a upřímně musím říct,že jsem se bavil.Hlášky mě posílaly do kolen a od srdce jsem se zasmál. Asi nejsem holt náročný divák. "Řekni moje jméno svině" :-)

Bumerang (1992)

Přišel jsem,viděl jsem,zvracel jsem! Jedna hvězdička za pěknou šéfku...

Šestka - znamení zla (2004)

Film Six je dítkem z dílny americké společnosti Christian Cinema,produkující filmy s křesťanskou tématikou. Film samotný pojednává o době konce,čili Zjevení Janovo(konkr. Zj.13,16-18) a vládě Antikrista(proto číslo 6) zde nazývaného diktátor. Jedná se o dílo evangelizační a ne thriller,jak uvádí DVD EDICE.Ti podle mě ani neví k čemu koupili práva.Asi se nechali zlákat hvězdnými jmény.