Někdo tam dole mě má rád (2008)

Toto je pravý naturalistický nářez, přes všudypřítomný amatérismus jsem si tento film skvěle užil a ďábla z tohoto filmu nelze nemít rád.

Nenávist (2004)

Film který miluji a nesnáším zároveň. Proč? Vysvětlím! Jde o to, že horrory jsem měl rád a vždy jsem se na nějaký těšil. Do doby kdy jsem viděl Nenávist. Byli jsme se spolužákem z vejšky u nás na kolejích v kině na tomto filmu, poprvé jsem se u horroru opravdu bál. A ta děsivá atmosféra a koncentrovaný strach na mě úžasně zapůsobily a cítil jsem absolutní vrchol horrorové zábavy. A v tom je ten zásadní problém. Od té doby mě všechny horrory nudili, ať už to byl Shock, nebo Kruh, Kruh 2 a jiné, tak moc mě nudili až jsem je přestal sledovat a proto tento film i nesnáším. Pro mě je toto nejlepší a nejděsivější horror!

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Tento film mě celkem pobavil, ale přesto mi ty smti přišli málo vtipné, čekal jsem trochu více humoru, každopádně jako parodie velmi dobré, scéna kdy běží Tucker s motorovou pilou před včelami je dost dobrá.

Choking Hazard (2004)

Co může být lepší než Dáda Patrasová s brokovnicí! Dialog pornoherce s vedoucím tohoto setkání také stojí za to!

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Moc nechápu, jak zde někdo může psát o naivitě, tento film měl na svou dobu neskutečné triky a i v dnešní době je pořád na co se dívat. Tomuto filmu nechybí spád ani dobrý příběh. S klidným svědomím tvrdím, že tento díl byl prvním skvěle posazeným stavebním kamenem nejlepší sci-fi ságy!

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Je to film, který je sice považován oprávněně za nejslabší část celé ságy, ale teď když ho borci od George Lucase převedli do 3D, tak zase získává pár plusových bodů. Pokud můžete určitě si to nenechte ujít, protože 3 části této epizody opravdu stojí za to! 1. Závody - opravdu vás do nich vtáhne a máte pocit jako kdybyste na té trati byli. 2. Invaze droidů - celé scéna je animována a právě proto se zde povedlo celé 3D nejlépe udělat bez rozostření vzdálených objektů. 3. Souboj Obi Wana, Qui Gonna a Darth Maula - tato scéna je doprovázena, také působivou hudbou a v kombinaci se 3D Vám bude běhat mráz po zádech. Pro fanoušky je takto upravená verze nutnost, pro ostatní příjemná zábava.