Smrtonosná past 2 (1990)

Kdyby nebylo spousty nelogických pitomostí v tomto filmu, tak by se dal i hodnotit lépe. Zásahová jednotka která si k zásahu vyšlapuje jak na vandr. Spousta páry v prostoru pro kufry, lis kufrů!!! a samozřejmě tma ve které jdou vidět jen oranžově blikající světla. Fascinuje mě, že kulka dopadnuvší na beton udělá zablesk, viděl scénárista vůbec palnou zbraň? To, že ze zbraní vůbec nevypadávají nábojnice je taky celkem vtipné. No kdyby tento film, neměl tyto mouchy, tak by se díky atmosféře dal hodnotit lépe, ale tak to je to pro mě tak 55%.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Docelá vtipná parodie filmu Blade Runner a navíc jsou to oni, no přeci kluci z Trpaslíka! V originálním znění vtipné, ale teď jsem slyšel českou verzi, to je hrůza děs a běs, překlad otřesný a sráží Trpaslíka někam do bahna. Takže zapomeňte na českou verzi a pusťte si anglickou (třeba s titulkama) ať nemusíte poslouchat, že odněkud vylezlo šukadlo a další jiné blbosti. Anglická verze plný počet, českou hodnotit nebudu.

Jako kočky a psi (2001)

Jen jedna hvězda a to grafikovi, jinak to byla příšerná pitomost. Jediné co mohu vyzdvihnout je to, že to má alespoň méně než 90 minut, protože déle se to sledovat nedá. Nepodařilo se mi zjistit pro koho je ten film vlastně určen, nepřijde mi dost zajímavý pro dospělé ani vhodný pro děti, tak fakt nevím.

Bourneovo ultimátum (2007)

Bourne opět nezklamal, film má dobrý spád a herci podávají kvalitní výkony. Některé Bourneovi finty vás zase pobaví. Celkově skvělé pokračování této série, mohu jedině doporučit.

Policajt v Beverly Hills II (1987)

Axel Foley hrdina mého dětství, sice film není nějaká super pecka, ale pořád nadprůměrný film na který se rád podívám. :)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Strašná slátanina kterou od odpadu zachránila nádherná hudba (první hvězdička), krásná krajina a to něco málo z Tolkiena (druhá hvězdička). Kam zmizela temná hutná atmosféra z Pána Prstenů? Nechápu proč Peter Jackson musel natočit tak hrozný brak. Toto bohužel bylo jedno z největších zklamání mezi filmy co jsem zažil. Myslím, že další díly Hobita už neshlédnu.

Hymna aneb Urfidlovačka (2000) (divadelní záznam)

Nevím jestli je to mým sudetským původem, ale je se u toho dost nasmál!

Indigen (2002)

Toto je fakt nářez, nejen hodně brutální ale i hodně vtipné, grafici se opravdu na tomto vyřádili, nutné pro všechny fandy Happy tree friends. :D

Game Page (1998) (pořad)

Toto se fakt silně nepovedlo, reportéři byli tak trapní, že mi za ně bylo samotnému trapně. Jedna hvězda je za to, že byli na TV v tomto žánru průkopníci, ale bohužel na rozdíl od Re-Playe, tak tito se prokopali do stoky.