Oldboy (2013)

Jako film není špatný, ale ty bojové scény jsou extrémně trapné. Kolem hlavního týpka nelogicky skáčou záporňáci a naznačují údery. Jako by režisér měl problém s nasimulováním dobré rvačky. Působí to neskutečně komicky, ale to asi nebyl záměr.

Hvězdná párty (2016) (pořad) odpad!

Řvoucí celebrity hrající stupidně infantilní hry. Fuckt super!

Total Recall (2012)

Extrémní nuda, nedokázal jsem se na to ani dodívat a bylo mi úplně jedno jak to dopadne. Celý scénář je ůplně dementní a celý postup filmu je totálně nelogický. O to víc mě štve, že někdo zmrvil tak skvělý film jako byl původní s Arniem. Dvě hvězdy jsou jen za efekty a technické zpracování, ale vše ostatní je kompletně špatně, a ještě jednou hlavně je to celé zoufalá nuda.

Popelka (2015) (pořad)

Ja se u toho zasmal, kdyz jedna trubka nevedela, ze v hodinkach je baterka a kdyz se ji vybila, tak si koupila nove hodinky, protoze si myslela, ze jsou rozbite. Takze jen diky temto trubkam, ktere tam vystupuji je ta jedna hvezda, jinak je to totalni shit. :D

Život je život (2015)

Extrémní nuda a totální pitomost, ne děkuji, už se tomuto filmu budu vyhýbat. Už i herci jako Táborský a Vetchý musí hrát v takovéto trapné low-cost blbině, která je téměř na stejné úrovni jak jeden z dílů Ulice?

Ve jménu krve (2016)

Návrat Mela ve velkém stylu. Když jsem přemýšlel kdo byl lepší, jestli John Link a nebo Martin Riggs. Tak se přikloním k Linkovi, přeci jen sprostý, kladný záporňák k Melovi sedí!

Pevnost Boyard (2016) (pořad)

Velmi milé překvapení, čekal jsem strašný průšvih a ono to docela šlo. Otec Fura v provedení Rosáka byl sice děsný, ale zbytek docela ušel. Docela jsem se smál jak Kynychová kolabovala z hadů. :D Nevím jak to bude vypadat dál, ale zatím konečně něco z české produkce, kdy jsem neměl chuť rozbít televizi.

Rivalové (1996)

Nesnesitelně trapný film s neskutečně primitivním stylem asi humoru. Jedna hvězdička za to, že existuje seriálová tvorba TV Nova a Prima.

Bunraku (2010)

Proboha co to k sakru bylo, to nedokážu ani ohodnotit. Fakt nevím jestli to byla taková blbost a nebo tak dobrý film? Fuckt nevím...

Emmanuella: Soukromá sbírka (2004) (seriál)

Jako komedie to není zas tak špatné. Nejlépe sledovat ve stavu zvýšené inteligenční inkompetence po opakované konzumaci rostlinných fermentovaných nápojů. :D