Premiér (2019) (seriál) odpad!

To snad není ani možné myslet vážně. Tam snad Soukup realizoval parodii na své mokré sny, to je bizár nejhrubšího kalibru.

Zaklínač - Začátek konce (2019) (epizoda)

Rozjezd jaký jsem ani trochu nečekal, vše dobře nastaveno na to abych pokračoval ve sledování.

Zaklínač (2019) (seriál)

Absolutní pecka, vše sedí tak jak by mělo. Perfektní na efekt dělané bojové scény, efekty a dobré obsazení z toho dělají konečně fantasy, které se může v pohodě rovnat Pánovi prstenů. Jsem mile překvapen a jediné co lze brát jako minus je to, že český dabing je celkem špatný, ale to se dá jednoduše vyřešit zapnutím orignálního namluvení.

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Film nebyl nic extra, ale propojení s epizodou IV funguje parádně. Navíc jsem nečekal, že někdy ve Star Wars uvidím "Ghost Doga" Foresta Whitakera. :) Jelikož sbírám Hvězdné války, tak toto v mé sbírce má své čestné místo. :)

Scary Movie 5 (2013)

Strašně špatné, přitom předchozí díly mám hodně rád. Ale tady humor, ne že nefunguje, ale tady prostě žádný není. Jen spousta trapných scének s debilním obsahem.

Take me out (2017) (pořad) odpad!

Super, nalezeno nové dno česko-slovenského televizního bahna. Každopádně je to pořad, kde kvůli jednomu vysílání dojde k prudké spotřebě vlasového gelu. 75% "dívek" je nalíčených jak kombinace Barbie a laciné prostitutky z E55. Vystupující "chlapci" mají sebevědomí a ego daleko větší než schopnost sebereflexe. Závěrem - pravidelným divákem tohoto pořadu může být asi jen mrtvý kůň bez mozku.

Stalingrad (2013) odpad!

Proboha to je taková megasračka, že jsem měl problémy to dokoukat do konce, to se fakt nedá. Rozhodně už nikdy více.Ne je to fakt dobré! Střílení odrazem o rozbitý tank a nezapomeňte, že Sovětský soudruh přežije i smrtelné zranění! (to tam opravdu bohužel je) :D

Dr. Ludsky (2011) (seriál) odpad!

Trapný slovenský pokus o Dr. House, nic proti, ale toto působí jako parodie!

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Tento seriál nějak nechápu, protože mi nepřijde vůbec vtipný a přijde mi totálně nudný.

Rosamunde Pilcher - Srdce ve větru (2008) (epizoda) odpad!

Tento film byl tak krásně pitomý asi jako režisér, či hlavní protagonisté. Nejlepší je, že hlavní záporňák jinak věhlasný doktor se většinu filmu chová asi jako gorila na hodně silných drogách a například nechápe jakou funkci má klika u dveří. Sleduje lidi, kteří jsou asi tak 5 metrů od něj, dalokehledem. Celkem mě pobavilo, když této gorile vyrazili pistoli z rukou a ze všeho nejdřív se začkali muckat, místo toho aby tu zbraň zajistili, ale nechali ji ležet u zlouna, který ležel při vědomí na zemi. Ten byl ale stejně pitomý a zapomněl na co se ta zbraň dá použít a už se jí nedotknul. Vrcholem všeho byl dostih, kterého se zůčastnil jen jeden kůň, který překvapivě vyhrál. To fakt bylo dílo! :D