Jan Žižka (2022)

Velmi hloupý film. Neskutečné množství nesmyslů završených fantazy zbraněmi jak z barbara Conana, tím že v roce 1402 zpívali: "Ktož jste boží bojovníci", přitom tento chorál vznikl mezi lety 1414-1420. Celý film byl jen o skupinkách špinavých lidí oblečených v šedivých oblečcích pobíhajících po lese. autoři si vůbec nezkusili zjistit, jak středověk vypadal, že nevévodila šedá, ale normální barvy. Člověk by se u Žižky těšil na pěknou bitvu s vozovou hradbou, no dočkali jsme se, byl v ní přesně jeden vůz. Na konci se objevila sice impozantní, ale už ne v boji. Jákl si měl rozmyslet jestli chtěl točit Statečné srdce, měl mít větší rozpočet, jestli chtěl točit Gladiátora, stačilo by mu méně herců, ale podstatně lepší techniku záznamu. Ale tento film je takový paskvil všeho a prostě to nefunguje.

Andor (2022) (seriál)

Čekal jsem od toho víc. Celkem nudné, zbytečná vsuvka s vězením, která jen natáhne děj o pár dalších dílů, přitom je v rozporu s Rogue One, kde Andor říká, že nikdy zavřený nebyl. Impérium je tak hloupé, aže ani nezjišťuje totožnost zadržených a že hledají někoho, koho už mají pod zámkem. Celé je to trochu zmatené a nedořešené. Kvalita se k Mandovi ani nepřibližuje, asi největší problém je nudný hlavní charakter, který furt vypadá jak stroj bez emocí.

Intim Night (2012) (pořad) odpad!

Strašný bizár, úplně mě děsí, když Heidi lascivně popisuje zlatý déšť. :D

Peříčko (1997) (pořad)

Celkem hrůza, občas i pěkné ženské, ale celkem pořád lepší jak Heidi Janků. :D

Na západní frontě klid (2022)

Špinavý a brutální asi jak by film z První světové války měl být. Bohužel po příběhu z předlohy není ani památky. Film nevypráví příběh, ale vybírá si jednotlivé epizody (které často ani v knižní předloze nebyly) a v těch se pak odehrává. Celkově zpatlaný konec filmu dává i zaniknout svému názvu Na západní frontě klid. Dobrý válečný film, ale ne dobrá adaptace díla Remarquea.

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Jako dospělému se to sice hodnotí špatně, ale synovi se to moc líbilo a i já se zasmál, tak proč ne.

Will a Grace (1998) (seriál)

Údajné vtipy, které nefungují a že je to vtip lze poznat jen díky umělému smíchu. Nuda...

Bourák (2020)

Jediné co mě dokázalo udržet sledovat tento film bylo sledování lokalit ve kterých se to natáčelo v mém rodném městě. Jinak film s neskutečně debilním dějem, debilně jednajícími postavami. Prakticky vše co by z toho mohlo udělat dobrý či průměrný film tam prostě chybělo a zbyl jen zmar a rozbitý humor. Dávám 1*, protože jsem to dokázal alespoň sledovat (byť alespoň kvůli lokalitě) což třeba projekty jako Ulice, Ordinace a další braky okamžitě vypínám.

Černý krab (2022)

Ačkoliv film měl potenciál a občas i dobré efekty, tak ve výsledku vše působí celkem hloupě a neforemně. Flashbacky na nic zásadního působí v celém filmu totálně absurdně. Párkrát mě během filmu napadlo, proč na to vůbec koukám.

Ortel - Mešita (2016) (hudební videoklip) odpad!

Toto je největší bahno české hudební scény. Jediné co je na tom skvělé, je to, že na to vznikly skvělé parodie. :D