Smrt do roku 2020 (2020) (TV film)

Celkem vtipné shrnutí uplynulého roku, přesně ve stylu Black Mirror. Lisa Kudrow a Diane Morgan skutečně pobavili. :)

Zakletá Ella (2004)

Totálně nevkusná a trapná pohádka s velmi špatnými efekty a totálně nesympatickými postavami. Proč toto vůbec někdo natáčel?

Sestra (2018)

Nevím co to mělo být, nebylo to ani strašidelné, ani zajímavé, ani napínavé, jen hrozně hloupé a strašně nudné. Bylo mi úplně jedno jak to dopadne, protože s tak hloupými hlavními postavami bylo těžké nějak soucítit.

Přes prsty (2019)

U tohoto filmu mi bylo permanentně trapně ať už z ubohých hereckých výkonů, stupidního scénáře a nebo nevtipných frků, kterými se film snaží navodit "vtipnou" atmosféru. Ne nepovedlo se to vůbec. Jediné co se blíží průměru je asi tak kamera, nic víc.

Slunečná (2020) (seriál) odpad!

Seriál je stejná bejkárna jako Ulice, Ordinace a další. Ale ta znělka je geniální, nikdy by mě nenapadlo, že ze 4 tónů jde udělat něco podobného písničce. :D Chápu že jiné seriály na tom nejsou o moc lépe, ale pořád je to nějaká hudba, ale nic z toho není tak zoufale primitivní. Ale je to dobře, alespoň to člověka může varovat jak primitivní pořad začíná po té znělce.

Ikarie XB 1 (1963)

Parádní sci-fi, kam se na to hrabe první StarTrek. Neuvěřitelně kvalitní a ani ne moc naivní, skutečná paráda.

Záchranáři L. A. (2018) (seriál)

Občas i zajímavé, ale postavy jsou extrémně emocionálně přeafektovaný, takže se s nimi těžko někdo ztotožní. Toto vše je ještě důkladně proloženo křesťanství, karmou a falešnou morálkou. Škoda, že se nedrželi hlavně toho zahraňování a řeší se tam zbytečně druhotné omáčky.

Přání smrti (2018)

Úžasně jednoduché klišé, typicky béčkový příběh. Ale sakra zábavné áčkové zpracování. Bavil jsem se od začátku do konce. Trochu jako Payback s Gibsonem.

Specialisté (2017) (seriál)

Ulice s pistolema, ale úplně bez nadsázky. Herecké výkony stejně trapné jako v Ulici se stejnými herci. Jen ty pistole jsou zde navrch. Každopádně jestli někdo už viděl méně logicky a profesionálně zasahující policisty v nějaké TV tvorbě tak zaslouží metál. Tady je špatně úplně vše od začátku do konce.

Události Luďka Staňka (2018) (pořad)

Satira jak řemen, čím dál tím ostřejší a velmi trefná. Super! Hlavně ať Luďkovi vydrží elán co nejdéle. :)