Re-Play (2009) (pořad)

Velmi dobrý pořad věnovaný hrám, v současnosti asi nejlepší v ČR. Na rozdíl od gamepage nejsou reportéři trapní.

S-Hitparáda (2012) (pořad)

Toto fakt nemělo chybu, takové skvosty jako Jindra a Katka nebo skútr. Škoda, zbyla jen nostalgická vzpomínka, ale že člověk občas nevěřil vlastním očím. :D

Griffinovi (1999) (seriál)

Jeden z nejtrapnějších seriálů co jsem kdy viděl.

Krampoloviny (2013) (pořad) odpad!

Název tohoto pořadu vystihuje obsah úplně přesně.

Megapiraňa (2010) (TV film)

jedna hvězdička jen za pěkná prsa některých hereček na začátku filmu :) takže na film stojí za to koukat tak první 3 minuty, pak to můžete klidně přepnout :)

Za humny je drak (1982)

Jedna z mých oblíbených pohádek, technicky není dokonalá, ale svůj účel plnila a já se vždy na ní těšil. Osobně myslím, že Kemr je v tomto filmu absolutně perfektní.

Indiáni z Větrova (1979)

Hnus, akce proti diverzantovi tento film sráží do stoky propagandisticky laděných filmů. Je mi to sice líto, ale na toto své děti asi koukat nenechám a to i přes to, že hlavní téma není až zas tak špatné.

Rambo III (1988)

Předchozí díly byly ujeté, ale toto je už skutečně debilita. Nebudu popisovat scény, které jsou hloupé, stačí se na to podívat a je to jasné. Ale například mě fascinuje jak hezky hoří střelný prach spojený s krví. :D

Hledání ztraceného času (1991) (seriál)

Pořad, který jsem sledoval už od svých teenagerských let. Pan Čáslavský vždy inteligentně ukazoval na dobu již dávno minulou. K pořadu jsem se dostal tak, že ho sledovali mí rodiče a já se rád k tomu přidal. Ještě teď cítím vůni čínské polévky, kterou jsem si k tomuto pořadu rád vařil. :)

Pohotovost (1994) (seriál)

Naturalistické až to bolí, hmm skvělý seriál.