Rozkoš (2013)

Kdyby se mě někdo ptal o čem to vlastně je a nebo jaký je děj, tak fakt nevím jak odpovědět. Člověk může těch 111 minut dělat něco jiného, třeba počítat bublinky ve dřezu, možná i to bude větší zábava.

MasterChef (2012) (pořad)

Díky tomuto pořadu jsem se naučil pár kvalitních kuchařský fíglů, takže za mě krásných 80%.

2 blbouni v Paříži (2008)

Megatrapné frky dvou trapáků, ta jedna hvězda je za obstojnou hudbu.

Vinnetou a míšenka Apanači (1966)

Nic moc díl Vinnetoua, ale co je otřesné je v české verzi dabing, ten jsem ale do hodnocení nezahrnul, jinak bych nemohl víc než 20% a to jen kvůli tomu, že to je hrdina mého dětství Vinnetou.

Tři životy (2007) (TV film)

Pohádka má celkem o ničem příběh, ale ta kamera, opravdu skvělá, neuvěřitelně kvalitní kus práce.

Stopy krve (2006)

WTF? Těch kravin tam je moc, ale mě nejvíc zaujala hlavní hrdinka u které jsem si hned od začátku mezi jejím blitím, řváním, kvílením, chrochtáním, chrchláním a věčně (na každém záběru jinak) umatlaným kscihtem přál, aby co nejdříve rozšířila seznam obětí.Užíval jsem si každý její držkopád, který ji alespoň na chvíli umlčel. Das ist horror.

Kolotoč (2007) (TV film)

Souhlasím 100 % s Mattym, ten to vše vystihl do detailu.

Sexy tým (2006)

Moc pěkné kočičky za ty hvězda navíc, viděl jsem už mnohem horší filmy, toto je jen další hloupá trochu sexistická komedie. Je to pořád více sledovatelné než české telenovely.

Sportovní noviny (1994) (pořad)

Sportovní noviny jsou úplně k ničemu, mohli by se jmenovat jen Fotbal, hokej, formule a idiot na konec!

Máte slovo (2008) (pořad) odpad!

Odborníci v diskuzi s pitomcema, co dodat více...