Prásk (1998) (pořad) odpad!

Jeden z nejodpornějších pořadů, které kdy TV zažila. Humus všech humusů.

Post Coitum (2004) odpad!

Jeden z nejdementnějších filmů, které jsem bohužel měl tu smůlu vidět! Nic tam nedává smysl, každopádně v tomto filmu je nejčastěji použito slovo kurva, asi český rekord.

Šestnáctiletá matka (2005) (TV film)

Patetické klišé ze kterého se mi dělal šoufl. Trapné podprahové potlačování sexuálního chování podle křesťanské ideologie. Takovýto výplach hlavy teenagerů si mohou v USA nechat... V tom filmu jsou neskutečné bláboly jako "Sex je velká zodpovědnost." atd. Podle mě je sex skvělá (víceméně i zdravá) zábava, tak proč se jí bránit. :)

Bathory (2008)

Proboha, co to Jakubisko vyplodil za pitomost? Vše působí velmi uměle, kamera je otřesná, mnich 007 křížený MacGyverem a Leonardem Da Vincim ten film jen doráží, nemohu jinak než 35%, totálně zabitý potenciál.

Za kačku svlíkačku (2009) (pořad)

V tomto pořadu na rozdíl od Sexy šance, přeci jen nějaké pěkné tvary uvidíte... :)

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

IŤák s kosou, poznávám sám sebe! :D Asi bych dopadl stejně na ranči. Solidní seriál u kterého se lze dobře zasmát.

Počítání mrtvých (1999)

Noir z prostředí záchranné služby, to tu ještě nebylo... Skvělý film s hutnou atmosférou. K dokonalosti chyběl jen nějaký příběh.

Požírač kostí (2007) (TV film) odpad!

Co to bylo? To byl údajně sci-fi horor :D ale větší kýč jsem snad ještě nikdy neviděl, snad nejhorší film co jsem měl tu smůlu vidět. Kostlivec působil strašně trapně, stejně tak jeho kůň o efektech raději nemluvě, popraskaná silnice je to, když se na ní objeví černá čára. Finálový souboj sherifo-vinetůo-shatterhanda s kostíkem raději nekomentovat! Zbytečně ztracených 90 minut života, raději si užijte vášnivou noc se svým protějškem, ale pokud třeba těch 90 minut strávíte pískáním melodie Yankee Doodle, tak možná zažijete kulturně kvalitnější zážitek. Na toto se podívejte na party s kamarády v pokročilém stadiu duševní inkompetence způsobené opakovanou konzumací fermentovaných rostlinných nápojů!

Dokonalá skrýš (2012) odpad!

Nevím jak to popsat, ale všechny postavy tohoto filmu mají celkem přiblblé chování a reakce. Prázdné dialogy, klišé jedno za druhým jak na běžícím pásu, do toho banda ne zrovna inteligentních záporáků, nelogicky se chovající ženština a vůbec vlastně nevidím jediný důvod proč to vlastně sledovat. Nerad dávám odpad ale co s takovýmto brakem...

Odplata (1999)

Hehe, parfráze na "Yula Brynnera" z Kokosů na sněhu. Vidím hrdost, sílu a pořádnýho chlapa, který se s ničím a nikým nesere. Mel Gibson v jedné ze svých nejlepších rolí, tady mu to fakt věřím.