• Pohádka

Z pekla štěstí 2 (2001)

Kdybych ze zásady nedávala „odpad!“, tak tady by se fakt hodil…

Návštěvníci (1993)

Výborná komedie, smála jsem se od začátku do konce!

Čtyři svatby a jeden pohřeb (1994)

Film, který romantickým komediím nasadil tak vysokou laťku, že se na ni mohou koukat jen zezdola... Nejlepší herci- Andie MacDowell a Kristin Scott Thomas. Jo a Rowan Atkinson také potěší :).

Zaříkávač koní (1998)

Taková s dovolením pitomina a nad 70%? No to snad ne… Jediné plus je obsazení Kristin Scott Thomas.

Policajt ze školky (1990)

Nevím, co je to za odpudivý trend, že „herci“, kteří byli ještě docela snesitelní v akňácích (Arnie, Vin Diesel), se vrhli na rodinné komedie s větším než bezpečným množstvím dětí. No tfuj.

Pravá blondýnka (2001)

Na tenhle film jsem nedala dopustit, i když jsem ještě nebyla „blondýna“. A co teprve teď ;) Dát pět bych se asi styděla, ale čtyři bez problémů :)

Zelená míle (1999)

Už když jsem se s tímhle dramatem setkala poprvé (jako dítě), bylo mi jasné, že TOHLE je úplně jiný level. Nesnáším nespravedlnost a tohle je nespravedlnost nejvyššího řádu! Ach jo… Michael Clarke Duncan zde vytvořil jednu z vůbec nejdojemnějších postav filmového plátna. Výkon Toma Hankse mě do kolen nesrazil, ale více než zdatně ho vyvážil David Morse, takže vše v pořádku :).

Lucky (2005)

Až se někdy proberu svázaná v kufru auta, uhánějícím bez řidiče americkou pouští, budu díky tomuto filmu přesně vědět, co dělat- teda spíš co nedělat :)