Blízká setkání třetího druhu (1977)

Jedním slovem paráda. Film měl náležitou atmosféru a o napínavé momenty nebyla nouze. Na svou dobu kvalitní zpracování sci-fi. 80%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Byl jsem hodně natěšený na pokračování vynikající jedničky, ale jsem víc než zklamaný. Staré hvězdy, co dle jejich vlastních slov patří do muzea ničím neoslnili a naopak spíš diváka uspávali. Průměrný film 50%

Hranaři (2011)

Jedním slovem hrůza, jde vidět, že češi (až na pár výjímek) neumí natočit kriminálku na úrovni a tentokrát tomu nepomohlo ani kvalitní herecké obsazení. 15%

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Humor čtvrtém dílu nelze upřít, ale to ostatní byl slabý odvar předešlých dílů. Postavy pirátů mě moc nesedly, děj byl slabý a celkově to spadá do průměrného středu, co se animáků týče. 60%

Zatímco spíš (2011)

Od teďka se radši vždycky podívám pod postel před spaním, jestli tam někdo není :-) Povedený film, který nám ukazuje, že láska má tisíc podoba a někdy lidi dovádí k šílenství. 75%

Amazing Spider-Man (2012)

3D efekty!? No kdeže, největší chyba celého filmu. Novodobý spiderman nepřekonal mé vysoké očekávání, ale také nezklamal, a tím si udržel důstojnou kvalitu. Hlavní hrdina už není taková ikona jako byl Tobey Maguire u předešlé trilogie a tím fiilm trošku ztrácí na intenzitě. Jinak nemám co bych vytknul. Fajn podívaná, slabší 4hvězdy. 70%

Noc hrůzy (2011)

Příjemné herecké obsazení. Film mě potěšil, když jsem si myslel v půlce, že už bych dál nic nevymyslel a ukončil to, tak Gillespie to rozjel na plné čáře a ani trochu nenudil. 60%

Izolace (2006)

U Izolace musím vyzdvihnout střih, který se jen tak nevidí, s dějem je to bohužel horší a vyvražďovačka nás ničím nepřekvapí. Průměrný horor, kterých se natočilo nespočetně. 55%

Mupeti (2011)

Pohodově oddechový filmek, který si je lepší pustit v originálním znění než v otřesném českém. U dospívání Waltera jsem se hodně bavil, bohužel se zasekl a oproti svému lidskému bratrovi dál nevyrostl :-). Seriál Sezame otevři slabý odvar. 60%

Doghouse (2009)

Blbost, dobrý film o zombících už asi fakt nejde natočit. Stále stejný scénář, kde diváka už nic nedokokáže překvapit, v tomto případě ani ženské monstra. 30%