Poslední vládce větru (2010)

Překvapivě vůbec ne špatné.Tudíž si myslím že hodnocení by mohlo být vyšší.Promě 3 a půl hvězdičky tj. 65%

Predátoři (2010)

Když sem zhlédl tenhle film tak semi hned nabízelo srovnání s arnoldovým predátorem.Po akční stránce bych filmu toho moc nevytkl ,tady to bylo ok stejně jako hudba,ta byla taky dobrá. Sem tam jeto i napínavé. Ale to je asi tak všechno co můžu hodnotit na tomhle filmu kladně. Tak především výběr herců mi moc nesedl, a to včetně hlavního představitele Brodyho. Dál mě tu chyběly pořádné hlášky což tenhle film taky postrádá.Bylo to málo originální, v podstatě sem měl neustále dojem žese snaží kopírovat původní predátory. Od snímku jsem si dost sliboval ale nakonec to zas taková pecka nebyla! Takže mé hodnocení je 60% to dávám naprosté maximum protože tohle fakt na víc nemá. Predátor je jenom jeden!!!!

Katka (2009)

Tenhle dokument dát povinně do školní výuky at nějakou dubovou palici nenapadne se dát na takové svinstvo!Vynikající zpracování.....hlavní protagonistky mě bylo na jednu stránku líto na druhou si to způsobila sama,se vůbec divím že po 14 lletech fetu je ještě vůbec naživu

Julie Lescautová (1992) (seriál)

Maigret, Moulin a Lescaut!!!! Francouzi krimi opravdu umí!!!! Navíc hlavní herečka je sympatačka.

Whitney Houston: The Greatest Hits (2000) (video kompilace)

Tak především není totožné s později vydaným Ultimate collection,obsahuje více písní z kariéry téhle fenomenální zpěvačky takže pokud možno volit právě tohle než později vydané Ultimate Collection

Gran Torino (2008)

Jen kvůli Clintovi 3 hvězdičky jinak měto teda vůbec neoslovilo jen jetu vidět jak zkurveně prohnilá je americká společnost

Slzy Konga (2009) (TV film)

Otřesný dokument který se vám srdcervoucím vyprávěním vryje hluboko do paměti

Klíč (2005)

Není to vůbec špatný film ale ten konec mě hooodně zklamal!Já totiž nemám rád špatné konce!Proto jen 3 apůl hvězdičky