Maverick (1994)

Parádní, vtipný, skvělí herci, ... Mel se ukázal opět jako správňák a Jodie ho krásně doplňovala. Výborně natočeno, pobavilo ...

Tři králové (1999)

Byl tam příběh, mělo to napětí, zasmál jsem, takže to co od filmu očekávám se tam objevilo a líbilo se mi to.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Nejprve jsem měl shlédnout originál, ale na to také dojde. Přesto jsem čekal o něco lepší hororovou podívanou, plnou napětí. V některých pasážích jsem se opravdu bavil, vtipné zombie jen co je pravda. Ale jinak nic nového pod sluncem.

Čtyři bratři (2005)

Trošku předpovídatelný průběh událostí mi zkazil dojem. Nelítostná odplata se možná zdaří, ale myslím že v reálu věci fungujou trošičku jinak.

Spojenec (2006)

Dokonalá bankovní loupež, někdy je potřeba, aby vyhráli záporňáci. Celý film jsem si užil, Denzel elegán mě velmi bavil, ale k pěti hvězdičkovému hodnocení mi něco málo chybělo.

Hádej, kdo přijde na večeři (1967)

Perfektní komediální drama s oscarovými hvězdami. Opravdu skvěle vystižen problém mezi černými sa bílými, skvěle natočeno a skvěle zahráno. Překrásná Katharine Hepburn a charismatický Spencer Tracy, úžasně sehráli svoji roli rodičů. K tomuto filmu není co dodat.

Tropická bouře (2008)

Když jsem objevil tuhle komedii, řekl jsem si, že tohle musim vidět. Kombinace skvělých herců fungovala, královsky jsem se bavil. Nejprve jsem ani Cruise nepoznal, ale ten jeho kostým byl úžasný. Prostě a jednoduše černej Downey ... parádní, Stiller zase jako magor ... k nezaplacení.

Český lev 2011 (2012) (pořad)

Lucie Bílá umí zpívat, ale moderování jí opravdu nejde. Vystoupení tanečníků se mi velice líbila, ale jinak večer ničím neoslnil. Bohužel, snad se to někdy zvedne k lepšímu ... můžeme jenom doufat

Mulholland Drive (2001)

jsem trochu zmaten ... nevím co si pořádně myslet. Lynch ukázal to, v čem je opravdu nejlepší. Zamotal mi hlavu tak, že jsem v jedné chvíli nevěděl čí jsem. Užil jsem si valnou většinu filmu, ale ani přesto nevím, co si o něm pořádně myslet. Nerozluštil jsem celou záhadu a to mě pěkně štve :) i když to byl určitě Lynchův účel :) Musím se na to podívat ještě jednou, možná mi pak docvaknou další souvislosti.

2012 (2009)

Film ve mně vzbuzuje rozpolcené pocity, nevím co přesně si mám myslet. Film je skvěle zpracovaný, katastrofické efekty vynikající. Akorát mi chybělo, že ze scény zmizel skvělý Woody Harrelson, jenž perfektně zahrál svou postavu, ale to všechno k tomu patřilo a jeho odchod byl skvělý jako on sám. Bohužel mě zklamalo klišé toho, jak se hlavní hrdina popral se světem, projíždějíc rozpadajícím se mrakodrapem apod. Efekty vynikající, příběh na úrovni, i když mu něco málo chybělo a celkový dojem 70%