Báječný svět shopaholiků (2009)

Každý rok desítky takových kravin, které se průměrným lidem líbí. A taky je to průměrný film, který ničím moc nepřekvapí. Jediný důvod proč jsem se na to díval byla ženská, která se na to chtěla dívat se mnou.

Den mrtvých (1985)

Zbytečný film pane Romero. Protahování nezajímavého děje se moc nepovedlo. V druhé půlce masakr zombíku je pozitivní, ale pocit z filmu jsem díky tomu lepší neměl. "Myslící" zombík je asi jediná věc, která se mi zalíbila

Domino (2005)

Ani překrásná Keira Knightley nedokáže film posunout na 4*.

Černá smrt (2010)

Film mě nijak extra nenadchnul, ale ani jsem z něj nebyl znechucen. Některé věci stály za to, aby se nad nimi člověk zamyslel. Bojové scény určitě povedené. V celkovém hodnocení 65%.

New Kids Turbo (2010)

Dívat se na film v nizozemštině a se slovenskýma titulkama je prostě úžasnej zážitek. Pustil jsem si to hned několikrát a je to fakt masakr komedie.

Lesní duch (1981)

Naštěstí jsem se na něj díval přes den, ale pokud bych si ho pustil večer, nevím zda bych dokoukal do konce. Během sledování filmu, když bylo ještě třicet minut do konce jsem si říkal, co se tam ještě všechno může stát, ale opravdu mě překvapilo co všechno vymysleli. A myslím že se to velmi povedlo :)

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Mix všeho na co si člověk vzpomene, tady fantazie nemá konce. Michael Cera opravdu fantastický, nepřeberné množství vtipů, nápadů. Akční scény skvěle natočené. Je toho opravdu jenom málo co by se dalo vytknout.

Sicko (2007)

Moore se zaměřil na světoznámé téma a krásně lidem přiblížil, že Amerika je opravdu země mnoha možností. Můžete si vybrat jestli si necháte přišít uříznutý prsteníček nebo prostředníček, nebo ve které nemocnici se necháte zabít i když máte zdravotní pojištění. V některých okamžicích se mi zdá, že Moore přehání a extrémizuje, ale dělá to proto, že chce nejspíš něco zlepšit, což se mu stejně bohužel nepovede. Ale i tak stojí za to se zamyslet jestli se máme opravdu tak špatně.

Princ a Večernice (1978)

Srdeční záležitost, která je umocněna skvělými hereckými výkony staré dobré české elity.