A-Team: Poslední mise (2010)

Obrovský překvapení pro mě, skvělý fóry u kterých jsem se válel smíchy, akční scény zvládnutí s bravurou a překvapením. Skvěle všechno zamotané a postupně pěkně odhalované tak jak to má divák rád. Opravdu nemám co vytknout. Už dlouho jsem si žádný film neužil jako tenhle.

Underworld: Probuzení (2012)

Rozhodně lepší než trojka, ale zas tak velký odvaz to taky nebyl. Určitě je mnoho co by se dalo vyzvednout, některé nápady, provedení některých scén, ale bohužel to na mě občas působilo moc naivně, přes to jsem si film užil. Je to pro mě pohodový film se slušnou zápletkou, dobrými scénami u kterého nemusím nijak extra přemýšlet a odpočívám.

Arka (2007)

Celkem zajímavé dílo, hudba skvěle navozovala depresivní atmosféru. V první chvíli kdy se objevila hlavní postava jsem hned viděl Spocka, díky bohu tomu tak nebylo a rozvíjel se zajímavý příběh.

Insidious (2010)

Po dlouhé době jsem objevil horor, který mě zaujal a líbil se mi. Bohužel v některých částech mě režisét mírně zklamal, čekal jsem trochu lepší lekačky, ale konec byl perfektní, suprově dotažený. 75%

Ceny české filmové kritiky 2011 (2012) (pořad)

Čekal jsem trošku lepší úroveň, ale je vidět, že organizátoři s tím ještě nemají takové zkušenosti. Když jsem četl název pořadu: Ceny české filmové kritiky, myslel jsem si, že když jsou to kritici, tak tam budou všichni slušně oblečení a kultivovaní, ale když si jde režisér pro ocenění a má na sobě rifle, nebo co to měl, tak to bylo opravdu otřesné. Tyto ceny by mohly trochu více konkurovat Českým lvům a mělo by se na výsledky těchto cen hledět i v tom, co se bude posílat na Oscary.

Tak jde čas (1965) (seriál) odpad!

k 9.2. 20011 má seriál 11 520 epizod bože proč? Kdo může takovou bezduchou hovadinou kazit kvalitní filmařinu.

Víkend u Bernieho (1989)

Velmi povedená komedie. Dlouho jsem se tak moc nezasmál. Opravdu se mi to líbilo a jsem zvědav až se podívám na druhý díl, doufám, že si udrží status kvalitní komedie.

Prázdniny (2006)

Za poslední dobu pro mně jedna z nejlepších romantických komedií. Trhlá Cameron, krásná Kate, fešák Jude a rocker Jack ... perfektní kombinace :)

Procitnutí v Garden State (2004)

Zach Braff mě svým debutovým filmem velice potěšil, Natalie Portman úžasná jako obvykle. Film skvěle vystihuje pocity i uvědomění si. Musím, ale také uznat, že začátek mohl být o trochu lepší, přesto 85%.

Vyvolený (2000)

Úžasný příběh se kterým si Shyamalan nádherně pohrál. Přijde mi, že se ve filmu moc nemluví a to se mi na něm velmi zalíbilo. Ale to hlavní byly perfektní herecké výkony. Ještě malý Spencer Clark se tu předvedl náramně. A Bruce Wiliis, ten bude vždycky jasná volba na takovéhle postavy.