Pasažéři (2016)

Na film jsem se hodně těšil, protože Chris i Jennifer jsou výborní herci. Zápletka byla povedená a vizuální stránce se nedalo nic vytknout. Nicméně mi k tomu, abych dal pět hvězdiček něco málo chybělo.

Black Books (2000) (seriál)

Ach ty úžasní, blázniví angličani :)

Zatímco spíš (2011)

No tak dost zajímavé. Úchylností není nikdy dost, a když vás ještě režisér donutí prožívat úchylákovo chvilky s napětím a zájmem, aby to pro něj dopadlo dobře.

Hlava nad vodou (1996)

Povedená černá komedie, chvílemi dovedená až do absurdit. Příjemně jsem se u toho odreagoval.

Na Hromnice o den více (1993)

Bavil jsem se jako už dlouho ne. Parádní komedie s excelentním obsazením.

Posel (2009)

Chlapi to perfektně zahráli a dodali tomu filmu ten správný náboj. Každý má jiný způsob jak se vypořádat se svojí prací, ale tahle práce je opravdu proklatě těžká. Ale pro pět hvězdiček tomu ještě něco málo zbývá.

Výkupné (1996)

Pěkně zvládnutý film. Mel Gibson opět ukazuje svoje kvality jako tvrdý neústupný otec, který si jde za svým. Pro někoho až moc drsný přístup k únoscům, dal scénám pořádné grády.

Méďa (2012)

Ze srdce jsem se zasmál. Byl jsem velice mile překvapen. Zhulenej medvídek je jasná trefa do černého. Příběh byl krásně postaven, mělo to spád a člověk se vůbec nenudil. Hlavní herecké lidské postavy, pro věkovou kategorii na kterou je film zaměřen, byly vybrány dokonale.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Musím říct, že mě některé scény a hlášky velice dostali, přesto se ve filmu objevilo pár momentů, pro mě zbytečných. I tak je to ale paráda, která nám opět v plné kráse představuje největší filmové zabijáky. Nemůžu taky upřít chlapcům to, že na to kolik jim je, jsou prostě úžasní. Bohužel jsem byl zklamán kvalitou filmu v kině, rozmazané, nedoostřené ... a to mi trochu zkazilo příjemný zažitek ze sledování.

Loupež po italsku (2003)

Zbožňuju Nortna v rolích, těmto podobným, Mark se ukázal jako veliký herec. Krásně natočený akčňák.