Jack Reacher: Poslední výstřel (2012)

scénar mi prišiel stupídny no herecký výkon toma to zachránil. čierny nnigga záporák ukázal že pred kameru nepatrí hned na začiatku filmu ako tie zábery s ním len mohly prejsť až ku mne ??? kde sa stala chyba? nič nové ale film nepriniesol staré triky len obliekli do nového kabátu ktorý bol síce svižný no okopírovaný. film sa hrá predvídateľný ale drobnosťami ojebuje a človek sa aspon nenudí. film do kina nie na dvd pretože druhý krát to pozerať určo nebudem

2001: Vesmírná odysea (1968)

ako na verbalovom komente som sa zasmial ale nesúhlasím... pozeranie som započal predsa len kúsok netradične v absolútnej pohodičke s vínkom v ruke a to som nemal ani páru čo je to za film... pozeranie som si tak nejak užil :) bolo to fajn. dobre zvolená hudba k pomalšiemu filmu aké sa dnes už netočia a čo ma najviac prekvapilo je vizuálna stránka filmu . na rok v ktorom to bolo natočené neuveriteľné, inovátorské futuristické áááá ... počiatky cyberpunku? proste oddych hodnnotím predbežne názor nechám ešte dozrieť :*

Zázraky vesmíru (2011) (seriál)

dookola omielané už tak každému jasné a zjavné veci ktoré sú len stále inak povedané až mi to liezlo na nervy. nič nové som sa nedozvedel, nebolo to zaujímavé ani sledovať. čas ? zázrak vesmíru sračky typu čas plynie len jedným smerom prečo je tomu tak a blá blá blá ... pozrite si radšej dokáč "ako funguje vesmír" to po pozretí človek pustí zas lebo toho bolo toľko že nestíha vstrebávať. komentár je tam schválne čo najstupídnejší a sedliacký no človek má čo robiť aby rozumel. toto som pozeral a komentáre boli spleť všetkých možných slov ktoré boli ajtak sedliacke a na konci vety stratil účel lebo veta nemala význam. stratil som u toho čas ktorý nemôžem vrátiť a také varovanie malo byť hned na začiatku

Zkus mě rozesmát (2011)

čakal som romantickú komédiu pre dospelých ale bolo to tupé ako pre max desať ročných sopliakov z fekálnym trápnym a homosexuálnym vtipom. čiže by som to nepúšťal ani dospelým ani deťom... dalšie mínus za najkrajšiu ženu aká hrala vo filme lebo aj tá bola hnúsná tlstá preafektovaná krava, teda nie jenny je krajšia no trošku stará na miss this movie ...nechcem byť ani vulgárny ani nechutný a odborne a šarmantne sa vyjadrovať neviem takže z krátka bola to sračka :)

Můj život bez vás (2011)

frantíkom idú poslednou dobou lepšie drámy ako komédie čo je škoda ... ničím výnimočný snímok hodný upadnúť do zabudnutia no lepšie ako pozerať do steny, na také sobotnajšie nevinné pozeranie ako stvorené. v hlavnej úlohe francúzska verzia Umy Thurman poteší... plus minus ...nenudil som sa to je hlavné :)

Rango (2011)

animáky móžem to víš ale musá byť originálne gringo a toto bolo tupé jak zajebaná dlážka, smutné je ale to, že dnes sú efektné animáky štandard tak sa chŕli jedna sračka za druhou no uslintaný autistický ludia tomu tlieskajú a rehocú sa až sa dusia a zmysel pre kvalitnú zábavu je utláčaný kurva hlboko do lebky

Na dřeň (2012)

vizuálne pútavé no suché a chladné s trocha tupým scénarom, v podstate som dve hodiny pozeral a zrazu koniec...

Raw Iron: The Making of 'Pumping Iron' (2002) (TV film)

prvý krát som tento film mal možnosť vidieť pred niekoľkými rokmi no v anglickom jazyku bez tituliek takže som tomu moc nerozumel... pustil som si to a po nejakej chvýli som to vypol... zdalo sa mi to nudné akoby chceli ťažiť s úspešného pumpingu no teraz som si to pozrel (aj ked už viem lepšie po anglicky) s titulkami a viete... ono je to o príbehu nie o záberoch z posilnovne a ten príbeh je skvelý. treba vidieť

Zabiják Joe (2011)

na jednej strane sú filmy ktoré na prvé pozretie nepochopím ale nedá mi na ne nemyslieť a neskôr pochopím, že v podstate boli super ááá potom sú tu také tie filmy ktoré celé pozerám s nechápavým výrazom a ked to skončí poviem si chvála bohu ale neskôr zistím ale to až ked o nich počujem neskôr tak potom zistím ... že také filmy boli riadne koktiny a že som na ne automaticky zabudol :) vdaka bohu že mám takú super pamäť a nemusím si pamätať všetky tie choré sračky čo amerika vyprodukuje

Legenda o sovích strážcích (2010)

audiovizuálne skvostné no čo do príbehu zíval som už na začiatku , nudné a nenápadité proste oničom.