Perníkový táta (2008) (seriál)

fantastický seriál gradujúci až do poslednej časti poslednej série. jedna hviezdička dole pre Whitea juniora. príliš veľa priestoru tam mal retard aj s jeho škaredou matkou.

Živí mrtví (2010) (seriál)

v jednej videolekcii na youtube sa sami naučíte ako spraviť efekt strieľajúcej pištole a cákania krvi. zlý herci mínusom je aj scénar plus mínus veľa komparzu na malej ploche. stiahnuť pozrieť vymazať :) v tretej sérii si hovorím konečne aspoň čo do deja kúsok ked našli bezpečnú plochu vo veznici no potom musel prísť nick furi a black mamba s mečom hatoriho hanza :D

Štěstí na dosah (2006)

BUM! "Človek, ktorý si za mlada niečím podobným sám neprešiel, by to takto dôveryhodne nezahral." via pomo koment... ja tvrdím, že človek ktorý niečo podobné nezažil tento film neocení.

Trans (2013)

ako tu už bolo napísané... bol to film kde sa niečo na začiatku stalo a potom sa to celý čas len vysvetľovalo... whooooo sa nekonalo zamotané to nebolo akurát efektne natočené ....áľe hnedá oná neni zlá :D

Světová válka Z (2013)

videl som všetky zombieovky a znovu vám nato neskočím haaaaaaaaahaaaaaaaaa brad sa hrá na legendu a všade okolo je zombie land haaaaaaaaa haaaaaaaa ...... také ... čo vám poviem pohodofka na večer ale dookola to sledovať nebudem

Rychle a zběsile 6 (2013)

táááááááááááákto pojebať film 47 kilometrovou štartovacou dráhou pre lietadlo krista boha ... ako do príbehu to bolo strach a hnus v londýne no čo sa týka audiovizuálnej stránky *cmuk* ! a THE ROCK numero uno chlapec rastie hore :) že samoan thor :D :D

Konečná (2013)

teraz neviem či som to v polke vypol, alebo som v polke zaspal a či si to proste už len nepamatám lebo polka záberov mi nič nehovorí ... ale viem že to bolo zlé až moc , kamerou začínajúc cez zvuk až po výkony hercov. sračka

Láska a jiné závislosti (2010)

batgirl som videl kozy a potom zas a zas :) vtedy to bolo na 5* ale potom ochorela kriplpiča a jediné čo mohla bolo honcovať v domove dôchodcov ...ale teraz vážne príjemná eroticko romantická komédia ktorá sa rozbiehala perfektným tempom no na konci sa to pokazilo a okamih keď Jake prišiel na poršátku (ktoré záhadne predtým patrilo jeho rivalovi) za Anne bol úplne zlý tú pasáž zahral neskutočne zle všetci čakali rýchle i love you a on tam krútil ksichtom ako keby prišiel na pľac po opici z oktoberfestu. vtedy som pochopil že Jake sa do tej role nehodil od začiatku ale celkovo velmi príjemné pozeranie. toť meine skromne uvahy kua

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

ku podivu film vo mne nezanechal najmenšiu stopu ... vizuálne efekty mohli byť lepšie starý či mladý nevyzeralo to dôveryhodne no Cate vizerala neskutočne na nu nezabudnem, čo dalej ? vypnúť spať