Černá Dahlia (2006)

práve som si pozrela skutočné fotky Elizabeth Short-ovej... no ako sila..... Ale teraz k filmu: Jedno veľké, veľké, veľké...sklamanie! Čakala som, že film sa bude hlavne venovať E. Shortovej a nie tým dvom "superpolicajtom". Absolutne sklamanie zo zaciatku filmu. Ako 30 minut sledovať životné peripetie policajtov, kto a prečo pustil zápas, kto ma aké koneksie ma vážne nebralo a nudilo. Josh a Aaron boli strašne otravný, po 10 minutach mi liezli pekne na nervy! a stále som si vravela, ,,bože, kedy sa začnu venovať E. Shortov...a stále nič!!!! Daľšie sklamanie: nevyužitý potenciál našej Skajky. Jej postavu by zahrala i druhotriedna herečka. Zaslužila si lepšie napísanú postavu. Spokojná som bola s Hillary a Rose. Ale tieto dve veru film nezachránili! Škoda, mohol to byt skvelý film. Inak toho scénaristu by som nakopala zadok za to ako spackal ten scénar!!!!

Řekni, kdo tě zabil (2007) (seriál)

Tento seriál ma dostal od prvej časti. Je absolutne geniálny, niečo nové konečne! Olive a Chuckine tety byli najlepsie. Seriálu dali skvelý šmrnc. Škoda, že su len 2 série. Dúfam, že nejaké este pribudnú......Prosím, prosím :DDD

Kouř (1990)

Tak toto bola sila.

Klub vyděračů (2007)

Spojením 24 hodin s K. Bacon a Telefónnej búdky s C. Farrellom vznikne podivný film s P. Brosnanom.

Knight Rider (1982) (seriál)

Tento seríál milovali všetci a každý tužil po K.I.T.T.ovi

Noc v Roxbury (1998)

Tolko srandy a pritom taká blbost :D

Liga výjimečných (2003)

Jediné čo bolo na filmu fajn, bolo spojenie niekoľkých literárnych hrdinov do jedného filmu