Předčítač (2008)

Niektore sceny dojemne tak ako aj ponura atmosfera, ale na môj vkus zbytocne natahovane a ako celok ma to velmi nebralo.Chapem preco to ma take vysoke hodnotenie ale moja krvna skupina to skratka nie je.

Iron Man (2008)

Cisarov pekar,pekarov cisar + Transformers = Iron Man Vcelku zabavna a akčna "podivana". ... a jefry "dude" lebovski uz asi nehuli ,lebo abstak vysvetluje tu jeho prudku agresivitu :-)

Přeber si to (1999)

Na sobotu doobeda ako podmaz domacich prac idealne.Vcelku priemerna komedia s nadpriemernym De Nirom.

Equilibrium (2002)

Vyborny film.Mozno keby to mal v rukach zrucnejsi reziser potencial tohto filmu by asi bol este daleko vacsi aj z vacsimi ambiciami.Samozrejme so stupajucou hviezdou Ch.Balea sa k tomuto filmu este vela ludi isto dostane.

Ronin (1998)

Pre mňa klasické akčné krimi a žiadny videoklipový zostrih ako sa dnes nosi vo "vsetkych" akčných filmoch.Poriadne prestrelky a poriadna nahanacka na autach, alaaa Bullitov pripad.De Niro skratka drsnakov vie a Reno jak by dal . Zo 3 pivka, misa popcornu, vytočený radiator naplno,ronin v bedni a vonku kalamita.... idealny zimny vecer :-)

Hlídač (2009)

Pozerateľné!!! a to je už čo povedať.Dokonca som si to aj stopol ked som išiel na záchod.A dokonca som to pozeral aj vo fullscreene.Ked beriem že 3 hviezdicky sú priemer tak v porovnaní so Segalouvou produkciou za posledných 10 rokov to hodnotim ako nadpriemer tak preto 4,ale s privretým jedným okom a druhým uplne zavretým

Vanilkové nebe (2001)

Nakolko neznasam vsetko vanilkove ,desil ma aj nazov tohto filmu,ale co cert nechcel stacil pokazeny dialkovy ovladac na chate kde bola kosa ako svina ,tak sa mi nechcelo vyliezat z pod periny aby som to prepol... a prekvapenie pre mna obrovske bolo na svete.Nevravim ze je 100% film ale pri niektorych scenach mi behali zimomriavky po chrbte.Soundtrack 100% film 90%.Kazdopadne to stoji za pozretie(nie raz)

The Doors (1991)

Neviem kolko generačných vln zachvatu z Doors od ich vzniku posobenia dodnes už bolo.Ja som zažil tu v prvej polovici 90. rokov.Takže pre mňa je to generačny film bez ohľadu na to, že som zrovna veľkým fanúšikom ich hudby nebol.Každopadne je pre mňa vždy veľký zážitok tento film si pozriet.Bol to aj moj prvý kontakt s Oliverom Stoneom a tým to si ma ziskal na svoju stranu.

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Zacal som s tym o pol desiatej vecer a skoncil v nedelu na obed.Fuha to bol ale maraton, ale stalo to zato a este som aj vypotil chripku.

Collateral (2004)

U mna jednoznacne plny pocet.Tento film mi sadol ako prdel na serbel,skratka parada. A mimochodom ,kto si sem tam zahra GTA nejaku nocnu misiu, musi sa citit ako v Collaterali :-) .Jednoducho, nadherna nočna atmosfera.