Jezero smrti (2008)

Musím říct, že jsem viděl již podruhé a bylo to snad ještě lepší. Takhle syrový nářez bych čekal spíš od francouzů, možná španělů, ale rozhodně ne od f*ckin' d*ckheads :)

Pevnost (1983)

Vcera videno v TV! Ale nebyl jsem z toho v sedmem nebi, spis me nalakaly pekne vizualy uvodnich minut a potom jsem opakovane usinal...

Misery nechce zemřít (1990)

Tenhle nářez mě jako náctiletého úplně uchvátil. Nejspíše životní výkon Kathy Bates, ta ženská se pro tuhle roli asi narodila.

Hanebný pancharti (2009)

Quentine, díky za ten závěr a hlavně že jsi nám tak pěkně ukázal svou lepší filmařinu po šíleně nudném Death Proof :) Yep

Útěk v řetězech (1958)

Skvělý film, který jsem v TV viděl jen jednou... víckrát ho snad, co pamatuji, ani nedávali. Nicméně baví od začátku do konce díky bavurní Kramerově režii a nezapomenutelné dvojici Curtis / Poitier.

U konce s dechem (1960)

Na svou dobu nevídaná režijní lehkost a tempo vyprávění, Belmondo parádní a Jean Seberg skutečně sympatická, okouzlující ženská. Brzy se k tomuhle filmu vrátím a možná ještě jeden bodík přidám, ačkoliv možná si to schovám na něco jiného od Godarda. Tak tedy Vive la France!