Insomnie (2002)

Nolan se narodil tzv. "gifted", Pacino opět dokazuje svou genialitu a Williamse je požitek vidět v nekomické, ba přímo mrazivé, roli.

Temný obraz (2006)

Vizuál, řekl bych, povedený velice... a to je asi tak všechno.

Případ číslo 39 (2009)

Průměr se vším všudy. Některé fragmenty s dávkou solidní filmařiny jsou i tady ok, ale celkově si na ten film brzo ani nevzpomenu.

Avatar (2009)

Ano, je to zábava pro celou rodinu. Ano, scénář příliš důmyslný není. Ano, přiznávám se, že v první řadě na 3D projekci jsem se nehorázně bavil.

REC (2007)

Natočeno ve stylu "hodně muziky za málo peněz". A musím říct, že se to povedlo na výbornou. Jasně, spousta z vás řekne, že Blair Witch už tu byl dávno předtím, jenže tenhle film má koule s velkým K a nikdo mu to neodpáře.

Barbar Conan (1982)

Perfektní začátek, nezapomenutelná hudba od Poledourise, výborná atmosféra a ultra drsný Arnie... Tenhle film můžu vidět zas a znova :)))

Constantine (2005)

Příkladná ukázka toho, jak se dá na plátno převést komiksová předloha. A hlavně bez trapných kiksů v podobě idiotských hlášek, "plastových" obleků a žánrové schizofrenie. jupííí

Bubba Ho-tep (2002)

Dějově nic moc, ale za to že jsem se párkrát potrhal smíchy si to hodnocení zaslouží. Jen víc takových, Bruci!!!

Symptom Pandorum (2009)

Prachsprostý průměr, který se zprvu jevil vyloženě slibně. CHJO :(