Imaginární lásky (2010)

Film pro mě postrádal správné tempo, převažovala unylost a chyběla určitá režijní vyzrálost. Žádná ze scén plánovaných jako působivá nevyzněla, spíše vyšuměla.

Kouř (1990)

Pro mě jeden z top5 českých filmů.

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Příjemná pohádka pro dospělejší se super šmejdem Heathem, kde digitální pasáže rozhodně nejsou tím nejlepším.

Alenka v říši divů (2010)

Na tu polskou Australanku se kouká docela dobře, digitální havěť je ucházející, ale Johnny bohužel ztrácí dech a nepředvádí absolutně nic nového, popravdě spíš otravuje, což je u něj téměř neuvěřitelné. Popcorn na zakázku strýčka Walta, nic víc.

Josefína Mutzenbacher: Jak to skutečně bylo... díl 1. (1976)

Nejzábavnější německý film co jsem kdy viděl. Je to pro naše sousedy sice těžká ostuda, ale je to tak. Skvělé herecké výkony a instrumentální stránka filmu hrdě strčí do kapsy i Nebe nad Berlínem.

Zombieland (2009)

Všechny náboje byly vystříleny až příliš brzy a Zombieland má dosti klesající tendenci. Trailer vlastně ukáže to nejlepší. Nic extra už nečekejte, jen tedy Billa Murraye.

Avatar (2009)

wow efekt se mockrát nedostavil, sci-fi udělátka byly fajn, příroda na Pandoře super, ale dialogy trapné, děj až smutně předvídatelný, záporáci příšerní a to není kompliment, jako film si nezaslouží žádné ocenění, spíše jako visuální show, ani audio mě nepřesvědčilo, můžeme se zkusit těšit na toho bojovýho anděla

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story (about HIMYM).

Sex noci svatojánské (1982)

Krásně naivní snímek, vtip trochu vázne, nic není dokonale provedené (umělá "tma"), ale film je obalen v hávu příjemné a provoněné letní atmosféry a navíc je dosti nepředvidatelný což je u milostné tematiky vždy obrovské plus.

Farma zvířat (1954)

Už od začátku až moc černobílé a předvídatelné a ne úplně v duchu předlohy, ale je to asi dost subjektivní, já v předloze prostě neviděl jen apel na komunismus, ale i na lidstvo jako takové, navíc nechyběl konec po americku...