Rivalové (2013)

Ehm...no nevím, nevím jak tento film ohodnotit... Jako že vcelku slušné, ale že bych to musel vidět znovu, to tedy ne. Možná jsem měl jen přehnána očekávání, dle místního hodnocení, ale nebylo to takové, jaké jsem čekal. 3-4*

300: Vzestup říše (2014)

Spousta pěkných obrázků, ale celkově to pohromadě moc nedrželo. Chtělo by to méně nudy, více soubojů, lepší hudbu a bylo by to ideální. 3D jednoznačně povedené. 3*

2 $ocky (2011) (seriál)

První seriál u kterého jsem změnil původní hodnocení ze 2* na 4*. Dostal se mi pod kůži :-)

Revival (2013)

Naprosto nevyužitý potenciál, jak námětu, tak herců. Hudební doprovod slušný, jen ten Dyk mi tam nějak vadil... Slabší 3*

Pařba na třetí (2013)

Nuda, nic co by sneslo srovnání s prvním dílem...

Stážisti (2013)

Znáte ten pocit, když se během promitání přistihnete, jak si v duchu probíráte aktuální hodnocení pro čsfd? Tak u tohoto filmu počítejte s tím, že proberete celou škálu hodnocení. Od nudné první třetiny, přes luxusní část v klubu, až do finálního (lepšího) průměru. Od tohoto filmu jsem vůbec nic nečekal, ale nakonec jsem se slušně pobavil. Díky čsfd za projekci v Ostravě.

Velmistr (2013)

Ač mám rád čínské kung-fu filmy, tak tento si mně nezískal. Hraje si hodně na efekt, tak hodně, až Vás ty neustále zpomalovačky a detaily deště přestanou brzo bavit. Pár pěkných záběrů, jinak nuda.

Raubíř Ralf (2012)

Bohužel nevyužitý potenciál. 3*

Sněhurka a lovec (2012)

Přišlo mi to jako bych se chvíli díval na Pána prstenů, pak přepnul na Avatar a nakonec na Johanku z Arku. Je to směsice několika odlišných částí, směsice která není příliš konzistentní, směsice která je geniálně udělaná. Herecky je to zahráno povětšinou průměrně, až na trpaslíky, ti filmu dodali kus kvality. Výborná, popcornová zábava, bez hlubší myšlenky.

Nespoutaný Django (2012)

Z filmu mám poněkud rozporuplné dojmy. Na jednu stranu přestřelená stopáž, která mohla být o 30 minut zkrácená a o nic vyjímečného bychom nepřišli. Příběh taky dvakrát nenadchnul, stejně jako předvídatelné finále, ale....Ale famózní práce s hudbou, výborně zahrané postavy (Waltz, DiCaprio, L.Jackson) a pěkný vizuál, dávají v součtu výborný, ne však nejlepší Tarrantinovský film. 4*