Gattaca (1997)

Dobře promyšlený originální námět o budoucnosti, jehož děj mě ze začátku trochu nudil. Ale zakončen byl špičkově. 75%

Expendables: Postradatelní (2010)

Postradatelní, pro někoho možná Nepostradatelní. Co se mě týče tak každopádně naplnili moje očekávání, teda až na tu hodně typickou zápletku a někdy dost nepřehledné bojové scény. Jinak seskupit ty nejlepší bojový veterány, a přidat tomu trochou humoru, se Stallonovi povedlo parádně. 75%

Pokání (2007)

Těšil jsem se na Keiru v dalším nadějným filmu, ale spíš mě tu mile překvapila Romana Garai, která odvedla naprosto skvělou práci. Ze začátku jsem si povzdech nad řadovým průměrným filmem, kterej mě ale postupem času naprosto dostával. A to nemluvim o sice celkem jednoduchém, ale absolutně dokonalém zakončení. 85%

Návrat do budoucnosti III (1990)

Poslední díl není o nic slabší než ty předchozí, další super zápletky, skvělá komedie v podání Zemeckise. Čekal jsem trochu víc od závěru trilogie, ale i tak parádní podívaná. 85%

Nezvratný osud 2 (2003)

Ze začátku se mi líbilo jak to navazovalo na jedničku, ale chyběla tam ta horrorová atmosféra a příběh se celkově nepovedl tak dobře jako v prvním filmu. Ale musí se nechat, že zakončení v podobě dezertu (ruka na talíři) se opravdu povedlo :P. 65%

Armáda temnot (1992)

Z celkem slušného námětu vyplynula "hororová" rádobykomedie s naprosto průměrným příběhem. Bohužel nevidím důvod proč dávat více než 3 hvězdy. 50%

Horší už to nebude (2006)

Ještě před filmem jsem byl nadšenej a plnej očekávání už z toho námětu, kombinace žánrů mi připoměla trošku kick-asse, a stejně jak u něj si myslím, že se z toho dalo vymáčknout ještě o něco víc. 85%

Hvězdný prach (2007)

Hodně povedený pohádkový příběh s ne úplně nejlepšími hereckými výkony, ale perfektní hudbou, dobrá podívaná pro všechny. 80%

Donnie Darko (2001)

Hodně zmatečný, ale stejně jeden z nejlepších filmů svýho žánru, občas bylo těžký se orientovat jestli jde o skutečnost nebo iluzi vytvořenou Donniem, ale každopádně, tenhle film má něco do sebe. 85%

Osudový dotek (2004)

Myslel jsem že mě po filmu Sedm už nic nepřekvapí, ale tady jsem uz od začátku hltal každou minutu filmu. Škoda těch přeplácaných vracení se do minulosti a změn osudu, jinak by to nemělo daleko k dokonalosti. 90%