Carlitova cesta (1993)

Film ze skupinky těch, bez kterých by nevznikla série Grand Theft Auto. A bylo fajn vidět to herní ve filmu.

Zjizvená tvář (1983)

Film určený zejména pro začínající podnikatele, řekl bych že z tohohle se lze mnoho naučit. Jako gangsterka to vede nad všim co kdy bylo natočeno, Al Pacino to zahrál mistrovsky a díky němu ten film jede celou dobu co je v záběru.

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

Překvapuje mě, že i když jsem kdysi anime nenáviděl, tak dnes ho považuji za ještě lepší než např. hraný seriály. Hodně lidí může říct že anime je určený pro děti, ovšem často je právě anime tak trochu dospělácká záležitost. FMA:B jsem i přes počet dílů dokoukal prakticky v jednom týdnu a je to ze skupiny toho lepšího co jsem zatím měl možnost vidět. Těžko říct žánrový zaměření, řekl bych že každej si v tom najde kus něčeho, ať už jde o fantasy prvky, drama, komedii či akci. Né nejlepší anime co jsem viděl, každopádně je hodně dobrý.

Beznaděj (2006) (TV film)

Na TV film sice slušnější, ovšem to náboženský zaměření bylo hoooodně otravný. Bohužel taková je i kniha, takže zde nenese vinu rejža.

Jízda na střele (2004)

Bylo to dobrý a hodně shodný s povídkou takže nechápu co tady zase 90% lidí píčuje. Minimálně King by byl spokojenej, už kvůli atmosféře filmu a taky výběru hudby.

Pytel kostí (2011) (TV film)

To lepší co bylo natočeno podle Kinga.

Zrození Planety opic (2011) odpad!

Opice digitální, herci hrozný, příběh tupej, film nudnej, přesto ceněnej. Hloupost roku.

Lidská stonožka 2 (2011)

Velice zajímavý příběh plný lásky, napětí a zvratů.

Černá labuť (2010) odpad!

Laciná blbost, vyhypovanej film.