Závist (2004) odpad!

Nejhorší film jak pro Blacka tak pro Stillera.

Mimic (1997)

Za dobrý filmy co Del Toro natočil potom mu tohle odpustim.

Sezóna zabíjení (2013)

Naprosto geniálně zahranej film, obě hlavní postavy si to dávaj ovšem králem je hlavně Travička a jeho přízvuk namrdanýho Srba. Navíc je příběh zasazenej do hezký přírody a je podbarvenej super hudbou, třeba úvodní scéna s De Nirem za doprovodu Johnnyho Cashe je pohodová jak kráva a závěrečný titulky jsem nechal dojet až do konce. Ostatní zde píšou že to byla nuda ale já nechápu proč. LIVING vystoupil ze světa sračkoidních béčkovejch hororů a opět dokazuje že je to nevkusnej píčonaut.

Muž z oceli (2013)

S Batmanem se jedná asi o nejdospělejší film podle komiksu ovšem Superman má výhodu v tom že se nespoléhá na techniku ale na nadlidský schopnosti což dává prostor pro víc akce a zrovna tej je tu jak nasráno. Nikdy jsem Supermana nemusel ať už jako komiks nebo jako filmy, celá Justice League mi totiž přijde krajně dětinská, ale tohle zpracování mi sedlo a stejně jako hlavní postava odložilo spoďáry. A rád bych zde pro lidi kterejm se to nelíbilo citoval jednu větu z filmu: Tam někde mezi hvězdami se v tom rádoby experti nebudou vrtat jako čuráci a brečet že jsou tam digitální efekty protože každej debil snad pochopí že jinak takovej film udělat nejde.

Husk (2011)

Snad jen tu transformaci na rádoby zombie švadlenu si mohli odpustit.

Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Nejzábavnější je na filmu asi Livingův komentář kde je celej namrdanej z toho že to neni prequel k jedničce aby v následující větě napsal že je to prequel k jedničce.

Devil (2001)

Typická deltorovská pohádka.

Upíří deníky (2009) (seriál) odpad!

Bože můj taková sračka a skoro 70% tu má :) Seriál řešící jen píčoviny co jako by vypadly z Beverly Hills ovšem to vše je zabalený do upířího kabátku dají-li se upírama ty teplouškové nazvat. Je docela smutný kam to s upírama došlo protože od dob Buffy jsou to buď podrážděný emobuzny nebo namrdaný psycho mutanti a jak by řekl George Clooney KVALITNÍ UPÍŘINU ABYS POHLEDAL :)) Ovšem je mi jasný že 90% fanoušků tohohle humusu neviděla Drákulu ani oknem vesmírný družice.

Labyrint lží (2008)

Až na to že se tam zase ukázala ta zrůda Isaac je to dobrý a půl.