Jakubův žebřík (1990)

Výborně podaný depresivní halušky který asi nesednou každýmu. Neni divu že se timhle silně inspiroval Silent Hill :) Každopádně já tyhle filmy žeru, a David Lynch může jen závidět.

Kolonie (2013)

Slušný postapo béčko co si půjčuje zasněženou planetu z Den poté, která vypadá velice slušně když se film dostane na povrch do měst atd, ale stahuje se většinou do podzemních kolonií kde lidi žijou ze zbytků a pěstování vlastních surovin ala Metro 2033. Bohužel tam řádí chřipkoň a lidi se mění na kanibaly takže začíná bitva. Čekal jsem že to bude horší ale nakonec to neurazilo. Ideální film když neni nic po ruce.

Nevědomí (2013)

Pepík to zase dokázal a po suprovým Tron Legacy opět geniálně zkombinoval futurismus a k tomu krásně sedící hudbu, M83 znám už dlouho a jakmile se je někdo rozhodl nacpat do filmu šlapalo to vždy. Zde nemám výhrady asi k ničemu, nečekal jsem od filmu nic a příjemně překvapil. Tomáš má konečně po delší době zářez za dobrej film co se nejmenuje Mission Impossible.

Den nezávislosti (1996)

Jedno z nejlepších sci-fi a samozřejmě kultovní film. Že je to NEUVĚŘITELNĚ AMERICKÝ FILM je mi u prdele protože je neuvěřitelně dobrej.

Moneyball (2011)

Sport mě obecně moc nebere ale tady jsem pozornost udržel a stálo to za to. Bezpochyby je to Hillova nejlepší role a Pittlíkovo přinejmenším jedna z nejlepších.

Futurama (1999) (seriál)

Průměrnej animák kterej si snad všechny ty pozitivní ohlasy nezaslouží. Dobrej vtip se objeví tak jednou za tři díly, "kultovní" hlášky jsou trapný stejně jako všechny postavy.

Triangle (2009)

Hnusná atmosféra se táhne celým filmem přestože většinou svítí slunce a běhá se po obřím parníku. Nemůžu si vzpomenout na lepší lodní mystery horor takže čtyřka jasná. Pro měřítko kvality prosím využijte služeb doktora Dementa Browna co tomu dal odpad jelikož je to ořesnej - stupidní - kráva.

Duše mrtvých (2012)

Další z řady průměrnejch hororů s nesympatickým troubou v hlavní roli a vlastně nesympatickejma všema až na tradičně pohodovýho Billa Moseleyho kterej má zde ovšem velice špatně napsanou roli. Strašidelný to neni a po chvilce vás už začne srát to jak furt někde někdo vykukuje zpoza rohu nebo stojí za hlavním hrdinou a pak tam najednou neni. Jednou dvakrát ok ale když takhle choděj po baráku 40 minut tak to už je fakt síla.

Žralokonádo (2013) (TV film)

Totální šílenost která má narozdíl od ostatních podobnejch kravinek jednu věc a sice nápady. To co všechno v tom filmu zvládli motorovkou to je fakt crazy.