Prokletí domu slunečnic 2 (2009)

Nejzábavnější je na filmu asi Livingův komentář kde je celej namrdanej z toho že to neni prequel k jedničce aby v následující větě napsal že je to prequel k jedničce.

Devil (2001)

Typická deltorovská pohádka.

Upíří deníky (2009) (seriál) odpad!

Bože můj taková sračka a skoro 70% tu má :) Seriál řešící jen píčoviny co jako by vypadly z Beverly Hills ovšem to vše je zabalený do upířího kabátku dají-li se upírama ty teplouškové nazvat. Je docela smutný kam to s upírama došlo protože od dob Buffy jsou to buď podrážděný emobuzny nebo namrdaný psycho mutanti a jak by řekl George Clooney KVALITNÍ UPÍŘINU ABYS POHLEDAL :)) Ovšem je mi jasný že 90% fanoušků tohohle humusu neviděla Drákulu ani oknem vesmírný družice.

Labyrint lží (2008)

Až na to že se tam zase ukázala ta zrůda Isaac je to dobrý a půl.

Scanners (1981)

Kult a nejen díky trademarkový explodující hlavě.

Pot a krev (2013)

Tak tohle je snad nejlepší bayovka co jsem viděl. Totální šílenost jakou můžou natočit pouze v Americe. V tom filmu je tolik hlášek že ani nevim kterou napsat, každopádně těžko najdete komedii která se tomuhle filmu blíží. Neposlouchejte lidi co zde píšou že to komedie neni protože je. Obsazení je zvolený naprosto suprově. Tenhle film bude kultovní.

Světová válka Z (2013)

Zombie filmy jsou moje nejoblíbenější a viděl jsem je snad ve všech formách co existujou. Proto jsem se na tohle těšil a i když propagace filmu naznačovala že tohle bude akční nářez tak zase tolik neni ale upřímně to se dalo čekat protože zombie film s Bradem Pittem podle knížky kde se nic neděje prostě nemůže bejt masakr. Ale nevadí, akce tam je tak akorát a je super, zombíci vyběhnou hned na začátku filmu a hned vás to hodí přímo doprostřed obřího zombie maratonu. Film si celkem drží tempo takže chvilku se kecá a pak přijde akce a tak se to opakuje až do konce. Žádný vykecávání se, žádný zombácký klišé (respektive přesvědčování že nakažený lidi už nejsou naši kamarádi a pokud je třeba useknout ruku udělá se to okamžitě bez váhání). Co se týče zombíků tak jsou to klasický běhací ovšem jejich síla je v počtu a jak už bylo jasný z traileru jakmile se hrnou ulicema člověk si říká zda vůbec stojí za to utíkat protože je to totální rozkládající se tsunami. Gore tady neni a to vůbec a krev se vyskytuje jen zřídka a nejošklivější scéna je asi ta kdy má v sobě Pittlák zabodlej kus letadla. Je to docela ironie protože z filmu co se zdál jako největší zombie masakr se vyklubal vlastně film přístupnej pro každýho. Poslední část v laborce neni komorní ani trochu, jen film upustí od digitálních zombíků a chvilku se tam šouraj tak jak nám to kdysi předvedl pan Romero a tak místo přílivu zombíků dostanem celkem napínavý procházení koridorama. Docela bych stál i o pokračování protože je teď šance dát prostor akci ale hádám že tomu brání hodně věcí a pokud by druhej díl měl přijít s tim co se očekávalo zde tak na to nekejvne ani Brad Pitt ani nikdo jinej a stane se z toho jen laciný béčko. P.S. líbí se mi jak se zase patláte ve filmu jako čuráci takže když někdo nebrečí že je to nepřesná adaptace tak si zase stěžujete že Bradouš pije ve filmu Pepsi a to je tááááák hrozný. Bejt v tom filmu PIVO tak o čecháčství nepadne ani slovo :))

Scary Movie 5 (2013) odpad!

Totální dno pro Scary Movie, ale dalo se to čekat protože po sedmi letech už je ta značka vyčpělá stejně jako její humor. Zasmál jsem se pár věcem ale už to bohužel nejsou žádný vtipy co by si člověk pamatoval tak jako z prvních dílů. Scény jsou jedna trapnější než druhá. Doufám že hodnocení zde půjde ještě níž.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Pokud někdo pořád pochyboval tak po tomhle už nebude. Ta série už totálně upustila od realismu a přesunula se přesně tam kam patří a patřit měla, vysokorozpočtová akce kde se šrotí auta víc jak v Kobře 11 a hlášky lítaj každejch 25 sekund. Plus jedna hvězda za Rocka kterej je zde tak o 500% lepší než minule.