The Ward (2010)

Docela nudná variace na blázincový horory. Madhouse je rozhodně lepší.

G.I. Joe 2: Odveta (2013)

Výplach plnej sraček kde za to stojí asi jen horská scéna. Většina akčních scén vypadá spíš jako muzikál než jako akční film. Tohle se fakt může líbit jen někomu komu je tak 7 let.

Otčím (2009)

První cca 3 minuty jsou zajímavější než zbytek filmu, což je docela smutný. Jediná věc co mě zaráží je celková blbost toho filmu, např. seznámení záporáka s rodinou v supermarketu je naprosto debilní a neuvěřitelný a na mě někdo takhle promluvit při nákupu pravděpodobně nasednu do košíku a rychle ujedu.

Lesní duch (2013)

Celej film to bylo spíš na čtyři ale finální akce s motorovkou a naprosto suprový nicneříkající cameo Ashe na konci mě donutilo to vyhnat na maximum. Jako remake jedničky to je slušný a najde se hromada odkazů ale nenechte se oblbovat komentářema typu KRVAVÝ JAK SVINĚ nebo MAXIMÁLNÍ GORE NÁŘEZ protože dneska najdete stokrát krvavější filmy a ruku na srdce, co se týče toho gore tak starej Evil Dead (jednička) mi v tom přišel mnohem lepší (rozklad Cheryl a Scottyho je prostě nezapomenutelná scéna a nepředčí jí ani slušnej headshot motorovkou tady). Nicméně ošklivácký to občas je a postavy dostávaj slušnej kotel a platí zde pravidlo "čim dýl vydržíš tim víc to schytáš". Černej humor zde taky nečekejte stejně jako v původním Evil Dead, je zde jen jedna scéna kde jsem se nahlas zasmál a nese krycí název KUNDA :)) Celkově je to pro mě někde mezi čtyřma a pěti ale jak říkám tohle neni žádná ostuda a povedlo se to a kdo říká že ne tak zjevně nemá rád horory (tohle šlo do kin pro masy a přitom je to na stejný undergroundový úrovni jako původní jednička, na komerci zde máme jiný chaty v lesích, nebo ehm v horách). Chci další díl kde bude magneťák, motorovka, boomstick a vysmátá jelení hlava s lampičkou a klidně se může vrátit i Jane Levy jelikož má teď ideální místo kam si motorovku přidělat :) EDIT: vlastně jsem si vzpomněl že v traileru byla hromada scén co ve filmu chyběla takže si pak dám znova uncut zdá se.

Nebojte se tmy (2010)

Od filmu co se chlubí Del Torovým jménem jsem čekal mnohem víc. Tuctovej horůrek o bubácích v baráku v hlavní roli s naprděnou holkou která je přesně prototyp dítěte který ve filmech nenávidim.

Avatar (2009)

Hrozně přeceněná kravina, kdepak jsou teď ty řeči o tom že dobrej film nedělaj efekty a že na počítači to dokáže splácat každej když má prachy, hm? :) Viděno jednou a stačilo (druhá projekce už fakt dokoukat nešla jinak bych šel na odpad).

Crazy Joe (2013) odpad!

Nekoukatelná sračka.

Dům ďábla (2009)

70. léta jak svině. Je vidět že Ti West má hodně nakoukáno protože tohle by klidně mohlo bejt natočený před 40 lety a nikdo by nemohl nic namítnout. Od stylovejch úvodních titulků přes oldschoolový nájezdy kamerou až po celkový vyznění filmu se to prostě zuby nehty drží od moderních hororů. A to se v tom filmu krom posledních asi 10 minut nic neděje což by mi většinou vadilo ale zde to umí držet atmosféru a tak když (pěkná) hlavní hrdinka prochází barákem tak člověk sedí, poslouchá šustění v domě a má pocit jako by tam byl taky. Škoda že rejžovo další počin (Innkeepers) nebyl natočenej ve stejným stylu protože se očividně rozhodl poslat styl starejch hororů do háje a díky tomu se další pokus o oldschool horor natočenej v moderním období nezdařil.

P2 (2007)

Tak blbou hlavní postavu už jsem dlouho neviděl.