Pád Bílého domu (2013)

Vadí vám že ve filmu kde se útočí na Bílej dům vlajou americký vlajky? Tak to jste pěkný čuráci cháááá cháááá. Každopádně dostal jsem to co jsem čekal, lehkou akční nálož s fajn obsazením. Jsem zvědavej na Emmerichovo variaci která bude dle očekávání přestřelená jak kráva.

Střepy v hlavě (2008)

Pokud chcete zajímavější film na tohle téma tak si dejte Zrcadla, tohle je prakticky to samý, jen to je pomalejší, tajemnější a je tam míň krve.

Útes smrti (2010)

Na otevřený moře mě nikdy nikdo nedostane a tenhle film mě v tom jen utvrzuje.

Hostitel (2013) odpad!

Pokud si pokládáte otázku zda to bude stejný jako předchozí adaptace paní Majerový, odpověď je ANO.

3:15 zemřeš (2005)

Kravina s nulovým napětím a hrozným obsazením. O hororu nemůže bejt řeč.

Pátek třináctého (2009)

To je zase sjezd intošů tady :) NUDNÁ RUTINA BEZ ŽÁNROVÉ INOVACE no jistě hlavně že když to ve starý sérii inovovali tak že se z Jasona stal červ přecházející z těla do těla a nakonec se dostal i do vesmíru tak to bylo taky špatně :) Mě tenhle Pátek baví a je to jeden z nejlepších remaků oldschoolovejch hororů a taky jeden z nejlepších slasherů od doby co ten žánr zkurvil Vřískot. Jason je tady nasranej jak nikdy a teprve teď z něj jde ten správnej brute force feeling. Vraždy jsou nápaditý a najde se i pár ujetejch hlášek (MÁŠ PERFEKTNÍ BRADAVKY). Vždyt i ten blbeček Living tomu dal pětku i když komentářem to zase poslal do kytek. Pokud pro vás tenhle film neni dost dobrej tak máte velice špatnej vkus na horory.

Fairytale (2012)

Slušnej a docela strašidelnej horor, jen už mě začíná srát jak v těch hororech o bubácích jsou děti tak hloupý. Pokud má bejt dítě ve filmu naivní tak to jde vyjádřit i jinak než tak že se bude kamarádit s velehnusákem první třídy :) Ty CGI efekty co zde každej bere jako negativum nebyly VŮBEC špatný, to tady zase lidi dělaj ramena jako vždy. +1 za konec.

Psí útulek (2010)

Drama z pasťáku aneb pokud nejste 100% zmrd tak zažijete peklo. Zmlácení hrnkem je oscarová scéna.