Frankensteinova armáda (2013)

Nadhodnocuju jak prase ale myslim že tenhle film si to zaslouží. Jediná věc co mi vadila byla asi ta nejvíc debilní parta rusáků co se kdy ve filmu objevila a taky relativně zbytečnej styl found footage kterej se sem absolutně nehodí a je docela sranda když vidíte krásně kvalitní obraz a zvuk natočenej na kameru ve 40. letech minulýho století :) Film by se bez toho vyhnul takovejm úsměvnejm kravinkám stejně jako podivnýmu střihu a teleportujícímu kameramanovi. Pominu-li to tak je to kolem a kolem docela slušnej nářez, masky a celkově všechny mechanický hračky co se ve filmu objeví jsou suprový a nevypadaj zase tolik nereálně. Jeden z nejlepších filmů o nacistickejch experimentech o jakým si v USA můžou nechat jen zdát.

Nezapomeň na mě (2010)

Na konci rádoby šokující konec kdy Patizón jde na čaj do WTC 11. září. Spoiler: docela nudná kravinka.

Bernie (2011)

Netradiční film pro Blacka jelikož zde hraje vážnější postavu a docela mu to sedne, co se týče komedie tak většina vtipů byly snad jen ty výpovědi skutečnejch obyvatel. Na to že je film podle skutečný vraždy se nese v dost odlehčeným duchu a je vidět že prdel se dá udělat z čehokoliv.

Ninja Assassin (2009)

Zbavit se tý hnusný krávy a šel bych na čtyři.

Děti (2008)

Otravný děti ještě otravnějších rodičů chytnou vánočního chřipáka a začnou bejt trochu namrdaný, musim říct že mě ten film překvapil jelikož jsem od něj nic nečekal. Z vraždících dětí je tohle jedno z nejlepších.

Závan smrti (2007)

Strašidelný to je jen párkrát a celková pointa je úplně na hovno. Hudba je ovšem parádní a sedí jak prdel na hrnec.

Stíny temnoty (2012)

Westernovej Mad Max co místo banditů likviduje pseudo-zombie-upíry a je to celý hrozná nuda. Plus je sem tam slušný gore ale jinak je to prostě béčko s neplatičem daní a ještě dost špatně zahraný.

Zběsilý útěk (2006)

Slušnej krimi thriller se zajímavým stylem kamery.

Vyhlídková trasa (2013)

Takže zde máme další dvojici kámošů co zůstanou trčet uprostřed pouště, tentokrát přímo na asfaltce. Jelikož jsou oba dost rozdílný (Duhoš je bohatej kvádroš s rodinou, Fogler je přesně to co vždy hraje a sice nezaměstnanej vyžranej magor) tak se hned začnou hádat, nejdřív nijak vážně ale samozřejmě díky situaci se začíná přiostřovat až do sebe jdou na maximum. Jsem rád že se film neubral pouze touhle cestou a tak se později zaměřuje i na přežití díky čemuž se z toho nestala Ordinace na pouštní silnici. Těch pár kolemjedoucích bych z filmu vyškrtnul neboť prakticky každá taková situace vyústila skoro až komediálně. Hvězdu přidávám za konec kterej zabránil tomu aby pointa filmu byla v tom že se z nejlepších kamarádů stanou lepší kamarádi. Průměr co neurazí a dokáže udržet pozornost přestože 90% filmu tvoří jedno místo.

Jen Bůh odpouští (2013)

Refn má tendenci natočit obyčejnej film že vypadá jako sci-fi a dokazuje to i zde. Po Drive zde máme opět divně čumícího Goslinga a parádní práci s krajinou která se teď přesunuje do Thajska takže všude je tři prdele neonů, draků, slumů a tak podobně a nutno říct že to všechno vypadá nádherně. Čim se to však od Drive liší je antihrdina ve formě policajta co prosazuje svou vlastní spravedlnost ala Punisher s pomocí svýho wakizashi díky čemuž je tenhle film občas slušně čvachtavej. Ze začátku je film jako jedna velká haluz, příběh tak nějak skáče, Gosling je jak sjetej ale příjezd ujetý matinky která vypadá jak Tony Montana v ženský verzi ho hodí tak nějak do reálu a film se zhruba po první třetině začne vyvíjet relativně normálně. Určitě to neni film pro každýho a určitě to neni film co by se měl pohybovat tak nízko v hodnocení.