The Lifeguard (2013)

Hm tak tohle se nepovedlo, tyhle životní dramáčky mi většinou sednou ale tohle mě minulo snad všim včetně jinak hezký Kristen Bell která zde chodí nenamalovaná což má zřejmě vzbudit dojem toho že je to obyčejná holka ale mně spíš připomínala komparzistu z Úsvitu mrtvých. Podobnejch a hlavně lepších filmů než tohle bych vyjmenoval hned několik.

Šmoulové (2011) odpad!

Nejhorší animák všech dob. A samozřejmě totální urážka seriálu.

Absolutní moc (1997)

Že Eastwood strhává pozornost jen na sebe se mi teda nezdá protože v tomhle filmu má hlavní roli především Ed Harris a Eastwood se kromě pár posledních scén ve filmu moc neobjevuje.

V zajetí démonů (2013)

No takže zde máme další novej horor pro fajnšmekry, pokud jste typ člověka co žere jen píčoviny typu Nezvratný osud nebo Vřískot tak si to klidně dejte ale hádám že to nedoceníte a skončíte s hodnocením maximálně na třech hvězdičkách. Kdepak tohle je prostě nářez a řeči o vykrádání a podobně si můžete strčit do Počátku vaší prdele. Atmosféra je super, mimo tu hororovou samozřejmě sedmdesátý léta, jakmile film poprvý nakopne The Zombies (tim myslim kapelu vy rádoby hororový guru :)) tak jste doma, co se týče hororový atmosféry je to ještě lepší. Těžko říct jak si tohle vede ve strašidelnosti v porovnání třeba se Sinisterem ale myslim že ani takový závodění neni na místě, bál jsem se a lekal jsem se a to je dobrý znamení. Wan prostě dokazuje že umí a teď už se těšim na Insidious 2. Jinak gratuluju verbalovi k dalšímu rádoby vtipnému komentáři co o filmu vypoví leda hovno a půl. Směju se až se mi zamotaly ponožky chňóóó chňóóó chňóóó.

Střelci na útěku (1998)

Ten film musí držet rekord v počtu dveří otevřenejch brokovnicí.

Sázka na smrt (1988)

Poslední díl za kterej se ta série stydět ani nemusí.

Náhlý úder (1983)

Po prvním díle je tenhle nejlepší a nejzábavnější. TAHLE RUTINA MI NEVADÍ, NEVADÍ MI ŽE MĚSTO SŽÍRÁ POŘÁD VĚTŠÍ VLNA KORUPCE, NEVADÍ MI STAŘENKY S ROZMLÁCENOU HLAVOU O CHODNÍK KVŮLI ŠEKU ZE ZDRAVOTNÍHO POJIŠTĚNÍ NEBO UČITELÉ VYHOZENÝ Z OKNA ZA TO ŽE NEDALI JEDNIČKU. VÍŠ CO MI DOOPRAVDY VADÍ? CO MI FAKT OBRACÍ ŽALUDEK? no co? TO JAK SI CPEŠ DO HUBY HOTDOG. NIKDO, POVÍDÁM NIKDO SI NEDÁVÁ KEČUP NA HOTDOG :)))

Násilník (1976)

Asi nejslabší díl s nezajímavou partou zlounů, pořád ale špička.

Magnum Force (1973)

Na stejný úrovni jako první Harry s o fous horší krimi zápletkou.

Drsný Harry (1971)

Zdaleka ne nejlepší film s Eastwoodem ale jasná klasika i dnes.