Světová invaze (2011) odpad!

Hrozná sračka která je celkem vysoko hodnocená snad pouze díky svojí reklamní kampani. Ukecaný jak prase, akce nudná a nepřehledná a vzhled mimozemšťanů mi připomínal brambory na špejli. Lituju lidi který tohle bavilo.

Pavouci z vesmíru (2010)

Krásně depresivní sci-fi, jasně že zde je film urážen, to by přece nebyla elita ČSFD. Hlavně že shit jako je Světová invaze je hodnocen líp. Chápu i nechápu.

Stockholm Knockout Live - Chaos Ridden Years (2006)

Celkově jedno z nejlepších DVD co jsem kdy měl možnost vidět a slyšet. Parádní zvuk a výkon kapely i přesto že tam byl snad každej ožralej už před první písničkou.

Pokémon (1997) (seriál)

Hodnocení 90% lidí tady je uplně k smíchu. Je to hezkej seriál a co si budem povídat, je to legenda no. A rozhodně nezůstane v paměti lidí jako špatnej seriál. To jen my v ČR musíme elitařit s vlastníma animákama který jsou mnohdy kolikrát hloupější než obyčejný Pokémoni.

Somrák s brokárnou (2011)

Film nabušenej hláškama a násilím v tak velkejch dávkách že netrénovanej člověk z toho bude uchcávat už po prvních deseti minutách. The Plague jsou jedni z nejlepších záporáků co jsem kdy viděl. Film se s ničim nesere, vražděj se tu děti, ustřelujou se koule, vrhá se bruslema a spousta dalšího. Doporučuju mrknout na dokument More Blood, More Heart o natáčení tohohle filmu. IT'S A BEAUTIFUL DAY FOR A SKATE RAPE!

127 hodin (2010)

Hodinu a půl čumět na chlápka pod šutrem? Už nikdy.

Vražedná sekera II (2010)

Pro filmy tohohle typu mám slabost, protože člověk může prostě vypnout. První Hatchet se snažil o oživení a poctu starých slasherů a musim říct, že se mu to určitě povedlo, Druhý díl začíná tam kde první skončil a kromě jiného obsazení hlavní role se nic nezměnilo. Viky Cabadaj to tam hromadně vraždí těmi nejoriginálnějšími a nejefektivnějšími způsoby jaké kdy žánr zažil. Danielle Harris v hlavní roli je parádní a jak se postupem času ukazuje, tak si pomalu ale jistě buduje místo hodně vysoko v okruhu lidí od hororů a už teď bych jí zařadil vedle legendy Jamie Lee Curtis. Už díky ní bylo ve filmu na co koukat, a kdo tvrdí že ne tak je pravděpodobně teplej. Doufám, že se třetí díl opravdu natočí a věřím, že nezklame.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Po dlouhé odmlce se Smrtonosná past vrátila a jelikož si mohla dovolit moderní zpracování tak toho taky plně využila. Našlapaná akce od začátku až do konce a památný hlášky v každým záběru filmu. Tohle je definice akčního filmu.