Gang v útoku (2006)

Celkem prijemna a predvidatelna podivana ktera nikoho neurazi ale ani nijak nenadchne.

Kung Fu: Legenda pokračuje (1993) (seriál)

Kdyz jsem byl maly tak me to bavilo ale pochybuju ze bych se na to ted dival ...

Taxi 4 (2007)

Prvni taxi bylo v pohode a vtipne... Dvojka se jeste dala, i kdyz chyby byly uz ve vetsi mire ... trojka jeste horsi ale jeste stale obsahovala par dobrych vtipu a veci.... ale tenhle dil je uz cerpani penez ze zabehle znacky. Film neobsahuje skoro zadny vtip a celou dobu jsem si rikal tohle tady uz bylo. A nejvice me sklamali ze vymenili peugeota 406 za tohle auto ktere vypada jako auticko z obchodu.

Drsný časy (2005)

Jeden z mych oblibenych hercu Christian Bale prijemny jak osina v zadku ? dlouho mi trvalo nez jsem si na to zvykl, ale potom se z toho vyklubalo syrove akcni drama s paradni kamerou.

Fontána (2006)

Po shlédnutí tohohle snímku jsem nemohl ani mluvit a ani teď, když píši tenhle komentář, tak nenacházím moc slov, proto to popíši stručně. Geniální dílo. Vše co se ve filmu děje je naprosto dokonalé a to audiovizuální provedení nemá chybu. Hned jsem tenhle snímek zařadil do svého top10, protože tam prostě musí patřit.

Kletba zlatého květu (2006)

Tento snimek mel velky potencial a i jmeno rezisera tomu dopomahalo , protoze natocil pro me takove skvosty jako je hrdina a klan letajicich dyk,ale vse promarneno a vse se utapi ve znacnem stereotypu a nude. Nebyt zaverecnych bojovych scen tak by tenhle snimek u me dostal maximalne jednu hvezdicku.i kdyz po vizualni strance je to dobre na hrdinu to jednoznacne nema.

Poslední skotský král (2006)

Na tenhle film jsem se tesil uz od te doby co jsem poprve videl trailer. Kdyz jsem se na nej ale dival tak me nadseni pomalu ale jiste upadalo, protoze necela hodina a pul filmu je naprosta nuda, i kdyz jsem porad cekal ze film bude mit aspon nejaky ten spad a zvrat. To vsechno prislo a vynahradilo si to v poslednich 40 minutach ktere fakt staly za to a diky kterym davam 3 hvezdicky . K hereckym vykonum nemam co dodat byli skvele a Forest si toho plesouna zaslouzi.Ocekaval jsem od toho rozhodne vice tento film mel vetsi ambice.

Dobrý ročník (2006)

Vynikajici komedie od jednoho z mych nejoblibenejsich reziseru. Russell Crowe podal vynikajici vykon ktereho doplnovali ostatni herci. Cely film neztraci naboj a ani vtip. Vynikajici pocin a krasna podivana

300: Bitva u Thermopyl (2006)

O proti sin city, ktere se mi fakt absolutne nelibilo u ktereho jsem se nudil je tento snimek fakt zabavny. Cekal jsem Becko a dostal jsem kvalitni Ackovy film s dobrou kamerou a dokonce i herci se do snimku hodili. A diky audiovizualni strance priviram oci a nevytykam obcasne hluche mista ve filmu.