Žít po svém (2005)

Příjemná podívaná se skvělým hereckým obsazením a celkovým audiovizuálním zpracováním. Poprvé ve filmu mi ani nevadila Jennifer Lopez.

Jackass 2 (2006)

Úplně to samé jako minule, sice jsem se občas i pousmál, ale nevim, kdo by si mohl oblíbit hazard s lidským životem...

Clerks 2: Muži za pultem (2006)

Vyborna komedie se skvelou kamerou a opravdu povedenymi vtipy.Proc nehodnotim ale 5 hvezdickami ? pri sledovani jsem se kralovsky bavil ale jako kdyby mi tam neco neky chybelo...ale i pres to bajecna podivana

Temný obraz (2006)

Totalní psycho s jedinečnou atmosférou, kterou podporuje hlavně vizuální zpracování, které mě nadchlo. Ve výsledku je to výborná podívaná se zajímavým příběhem, postavami a zvukovým doprovodem, u které mi občas vadily některé dialogy.

Potomci lidí (2006)

Vizualni orgie, ktere me naprosto uchvatili a diky kterym jsem opominul osizeny obsah. Dokonala podivana.BRAVO !

Training Day (2001)

Vcelku podarene svizne akcni krimi se skvelym spadem...Cely film jsem fandil Ethanovi, hral roli sympataka. Sice se dalo hodne scen predvidat, ale to nijak neubralo na zazitku skvele straveneho veceru u televizni obrazovky. Kdyby ale nova ten film vysilala v originalnim jazyce a s titulky mozna bych to hodnotil i 5 hvezdickami protoze jsem odpurce dabingu.

Svatý (1997)

videl sjem kousek v televizi a to mi stacilo abych usoudil jaka je to "kravina". Nebot uz ty hlasky na zacatku byly pro me uplne proti srsti

Údolí stínů (2002)

Kdyz jsem prekousl ten sileny patriotismus, a pripocital napinavou podivanou se skvelymi efekty tak hodnotim jako fanousek zanru 5 hvezdickami proto ze jsem ten film videl snad uz 5krat a porad se na nej muzu podivat znova ...