Škola svádění (2006)

Nebyt dobrych hereckych vykonu tak hodnotim jen jednou hvezdickou nebot takovych to otrepanych filmu je pomerne dost a uz to prestava byt zabavne

Dokažte mi vinu (2006)

Očekával jsem, že to bude tupé B-čko, ale byl jsem mile překvapen. Sice pár chyb tam je, ale já se dobře bavil a i Vin Diesel překvapil a předvedl úplně něco jiného, než jsme u něj zvyklí.

Horší už to nebude (2006)

Báječný film, ve kterém obzvláště vyniká Will Ferrell, s chytlavým hudebním doprovodem. Píseň Whole Wide World mi zněla v hlavě hodně dlouho :-).

Vlajky našich otců (2006)

Dlouho jsem uvazoval kolik tomu dat hvezdicek a nakonec jsem se rozhodl pro 4 nejen kvuli hercum, ktery byli vyborni ale take i kvuli vypravosti a po vizualni strance, ale cekal jsem od toho vice snad dopisy budou lepsi

Králové ro(c)ku (2006)

Brutalni komedie se skvelou hudbou a vynikajicimi herci ....

Eragon (2006)

Vkladal jsem do toho velke ambice a byl jsem pln ocekavani, ale nakonec z toho byla pohadka s peknym pribehem a s celkem slusnym hereckym obsazenim a peknymi efekty a drak byl udelan hodne dobre.. Je tu velka podobnost s jinymi filmy ale to jsem tomu nemel za zle .

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Byvaly pomocny resiser Witt by se mel vratit k pomocne rezii protoze tenhle kousek stal za prd a to jsem do toho po jednicce vkladal velke nadeje.

Záchranáři (2006)

Prijemny film ale bohulez natoceny podle uz hodne okoukanych americkych schemat akorat enhle snimek byl aspon podporen dobrou kamerou a skvelymi herci. Film hodnotim 4 hvezdickami proto , ze se na nej dalo koukat a nerikal jsem si porad tohle tady uz bylo a mockrat sice par veci bych vypustil ale i tak se mi libil a nenudil jsem se u nej.

Hluboko v gangu (2006)

Ze slibně rozjíždějícího filmu se po půl hodině stalo nudné a nepřekvapující standartní americké klišé. Když jsme se na to s přáteli koukali, tak abychom se trochu zabavili, tak jsme se vsázeli, jestli přijde nějaký výbuch. Naštěstí byl.

Nauka o snech (2006)

Tak z tohohle filmu jsem si odnesl velmi rozporuplne zazitky...chvilemi jsem se naprosto ztracel co je realita a co sen ale to byl asi reziseruv zamer a film mi sice chvilemi pripadal strasne utahany a zdlouhavy ale v zaveru sem si rikal jeste ze tak protoze by pak ztratil to sve kouzlo diky kteremu davam 4 hvezdicky..protoze napad a provedeni spolecne s hereckymi vykony byl vyborny.