Gothika (2003)

Trapný a nudný film, na který jsem šel do kina s kámošem a kámoškou a překousl to jedině díky tomu, protože jsme si z toho udělali komedii .... takže jsem se díky tomu nenudil.

xXx (2002)

Celkem pohodový akční nářez, u kterého jsem se překvapivě pořádně bavil, sice občas nereálné, ale to k tomu patří. Vin Diesel ruleeeez !!!

Let číslo 93 (2006)

Co k tomu rict ? skoro jsem brecel v prubehu filmu a na konec jsem citil tu beznadej a pocity pasazeru a dlouho jsem se tak nedojal. Film je natocen brilantne a ani nemam dalsich slov k tomuto snimku proste musi videt kazdy a pokud nebude jmenovan na zadnou cenu tak me kritici velmi zklamou

Divočina (2006)

Pekne po graficke strance ale pri sledovani jsem si rikal ze tohle jsem uz nekde videl tohle tu uz bylo a pak jsem si vzpomnel na madagaskar a az na mensi drobnosti stejna pointa jako u nej...ach jo skoda mohlo to byt lepsi ale takhle cerpat z divaku penize za to ze se divame porad na to same ...

Syriana (2005)

Povedeny thriller s propracovanym politickym tematem. Sice ma sve vady na krase typu obcasne nudy a obcasneho ztraceni mezi pribehy a jejimi prolinanimi ale kdyz sjem to prekousl dostal jsem vyborni snimek na pozdni vecery plne nudy kteremu k dokonalosti moc nechybi

Doom (2005)

Tak takovou blbost jsem necekal. Hra byla celkem doba a je z ni klasika a tohle spadlo skoo do odpadu nekvalitnich filmu. ach jo ale aspon to nenatacel uwe boll to by se an to vubec uz nedalo divat

Jackass: Film (2002)

Divat se na bandu typku jak na sobe zkousi ruzne kraviny ? obcas je to i vtipne ale prevazuje spise tupa blbost hlavnich akteru na sobe provadet takove experimenty. Nad timto filmem se spise pozastavovat a rikat si jsou to vubec normalni lide ? tohle sobe delat ?

Dějiny násilí (2005)

Celkem slusne drama ktere se pomalu rozjizdi a nasleduje strhujici podivana ale pak film upadne do velkeho stereotypu ktery mi celkem vadil. Ale vydrzel jsem u toho a protoze jsem jen cekal jak to skonci ale takovy prekvapivy zaver jsem opravdu necekal.

Mezi námi děvčaty (2003)

Čekal jsem strašnou slaďárnu ale ve výsledu je z toho parádní rodinná komedie u které jsem se výborně bavil. A hlavně Lindsay Lohan je velice pěkná holka;)

Serenity (2005)

Nadprůměrné bečko, i když možná i slabší áčko se skvělým vizuálním provedením a vynikajícími akčními scénami. Film je pojat celkem humorně a má svižné tempo, které až do jeho konce neutichá a stále něco ředvádí. Výborná zábava. Edit komentáře : Zkoukl jsem seriál Firefly a tak zvedám své hodnocení ze 4* na 5*.