Šifra mistra Leonarda (2006)

Bla bla bla na konto vsech kritiku tohoto filmu at jdou nekam, nekdo to zkritizuje a hned vsichni jsou proti tomu ? Dal bych tomu kdyby to slo 4,5* ale protoze to nejde tak tomu davam 5. Sice napred sjem precetl knihu ktera se mi celkem libila, ale to byla asi chyba nebot jsem uz vedel vsechny dejove zvraty a konec, ale to mi nebranilo pozorovat mensi rozdily ktere scenariste a resiser udelali. Ve filmu je totiz par scen ktere v knize byli jinak ale taky jsem nasel par veci ktere v knize nebyli napsany, ale to nevadi to je takove mensi oziveni pro ty, kteri knihu cetli.Ale zpet k filmu natoceny to je velmi kvalitne a reziser se s tim velmi dobre porval. Proc jsou ale kritiky i na herce ? pry nejhorsi Hanksuv vykon, kde na to byli ? Tom je vynikajici herec a zvladl tu roli i kdyz nemel moc prostoru a prilezitosti jak v jinych filmech a ostatni herci ho doplnuji. Jen Ian McKellen se mi do te role nehodil ale zvladl to celkem slusne. Predem ale doporucuji napred se podivat na film a pak teprve precist knihu protoze v knize je par veci ktere vam pak ve filmu bude chybet ale i pres to je to ve vysledku hodne kvalitni snimek se vsim vsudy. Holt kazdy ma jiny vkus a je pravda ze ne kazdemu se to muze libit ale kritizovat to ze je to blbe natocene se spatnymi hereckymi vykony kde na to ti lidi byli ?

Skrytá identita (2006)

Kdyz sjem prekousl tu zdlouhavost tak z toho vznikl dokonaly thriller se skvelym dejem a drsne prekvapivym zaverem ktery jsem opravdu necekal. Skoda ze ten film nebyl trosku sviznejsi, protoze nektere scenky tomu uplne vybizeli ale i tak je to velmi kvalitni film.

Scary Movie 3 (2003)

Trojka je asi o neco lepsi jak dvojka a reziser si vzal na pomoc par vynikajicich hercu typu Charlie Sheen kteri tento film drzi na prumeru a zakdyvaji spatny scenar

Scary Movie 2 (2001)

Jeste stale vtipne ale uz i misty celkem poradne trapne na jednucku to rozhodne nema a kdyby to slo tak bych dal 2,5 ale enjde a tak davam 3

Sexmise (1983)

Celkem drsna komedie od ktere jsem cekal propadak a peknou kravinu ale dostal jsem celkem kompexni film s prijemnou kamerou

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Vyborne herecke vykony a kamera +scenar nam dali dohromady nadhernou a nezapomenutelnou podivanou

Stormbreaker (2006)

po druhem schlednuti musim snizit hodnoceni ze 3* na 2*. Schopnosti hlavniho hrdiny jsou prilis nerealne a tech chyb co tam je, to je az nemozny. A proc to ale skoncilo takovym happyendem ? to vubec nevim hodil by se tomu jiny konec. Velka skoda Ewana cekal jsem ze dostane vetsi moznost a bude vice videt na platne. Je to takova oddychovka na nudne vecery kdyz neni po ruce nic lepsiho, a i tehdy se da vybrat rozhodne mnohem lepsi snimek.

Sedm mečů (2005)

Prijemna podivana ktera me celekm dostala uz svym pribehem. Sice to neni tak dokonaly a vynikajici jako hrdina nebo tygr a drak , o proti nim to vypada na pekne becko ale kdyz se vse prekousne tak to zase tak spatny neni.Jedine co bych tomu celkem vytkl bylo, ze jsem se obcas ztracel v hlavnich postavach a nevedel ktera zrovna s kym bojuje.