• Krátkometrážní

Doremipasollasido (2007)

"Až přijde den, kdy dokážu žít bez tebe, nechám tě jít." ...Přátelství, zrada, láska, citové vydírání, sobeckost a také vzpomínky, které uzdravují srdce a duši.

Chvíle setkání (2013)

Emmanuelle Devos mám ráda, ale pro mě tohle byla chvíle zívání a nudy.

Dědictví vášně (1986)

Brandon Lee měl v sobě něco, čím dokázal fascinovat a zaujmout stejně jako jeho otec. Nedokážu jeho filmy hodnotit jinak, než srdcem. Věřím tomu, že kdyby žil, patřil by dnes mezi přední akční hvězdy. A kdoví, třeba si by ho Stallone také vybral do svého hvězdného týmu. :-)

Zemřít je snadné (2009)

Dolph Lundgren chviku za bicíma (hmmm milá změna) a pak už zase v tom, co umí dobře. No, já narozdíl od některých kritiků tady nebudu tak krutě přísná :-) , takže u mě spokojenost a Dolph bude vždycky můj nejmilejší AKČNÍ BLONĎÁK = nepostradatelný borec a hlavně veliký sympaťák. :-)

Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se (1986)

Pro tyhle akčňáky, které patří mezi mou oblíbenou VHS-kovou nostalgii 80-tých let mám doživotní slabost. Nestárnou = neomrzí! *** Kevin Chalfant - Hold on to the vision ***

Aein (2005)

"Když mi chybíš, jdu sem a dotýkám se toho všeho tady." ...Život je poskládaný z nekonečného množství střípků různých okamžiků. Některé chce člověk zapomenout, jiné si chce naopak navždycky uchovat ve své paměti. Líbila se mi ta reálnost všeho co spolu prožívali. Jo Dong Hyuk byl neodolatelný a občas mi svým úsměvem připomínal Brandona. :-)

Jambok geunmu (2005)

Jane = policajtka = akčňačka = studentka = bodyguardka = sympaťačka = kámoška = tik..tak..tik..tak..všechno má svůj čas.. :-) Jane = moje krevní skupina, protože v její společnosti jsem se příjemně pobavila! ..."Jane, dostala jsi ho, nebo ne? Odpověz! Nenech ho utéct! Jestli ti uteče, budeš toho litovat po celý zbytek života, rozumělas?! :-)

Oáza (2002)

Scéna v metru byla kouzelná a já si v duchu přála, aby jim ten svět, ve kterém si spolu rozuměli, už nikdy nikdo nepošlapal.

Jjejjehan romaenseu (2010)

Roztomilá bláznivka s kámasútrou v hlavě, konečně našla někoho, kdo zrealizoval její "sexuální zkušenosti" , představy a touhy. ..."A ten mi ještě bude tvrdit, že po mě nejede?! " :-)

Peullai daedi (2006)

Běhy po schodech, lezení po stěně, rozvíjení obranných schopností, noční závody s osmdesátčtyřkou. :-) Taťka - běžec s pomocí mladého učitele a jeho přátel vzal spravedlnost do svých rukou = boxovacích rukavic , aby se na konci dočkal té nejcennější odměny. Namixované tak jak to mám ráda, takže nebudu šetřit a dávám plný počet. ..."Vždy mějte nepřítele na očích. Neviděl jste snad filmy s Brucem Lee? :-)