Alenka v říši divů (2010)

Zjevně jsem na to již moc starý. Přišlo mi to jako blbost. Ale krásně udělané.

Světová válka Z (2013)

Přijemný film. Nechybí řešení záhady ve stylu Andělé a démoni, nechybí akční zombie honičky a ani horrové procházení budovy plné zombie, ve které se hlavní postavy snaží nevzbudit spící zombie.

Jesus Christ Superstar (2000) (TV film)

Mě se tento muzikál líbil nejvíce. Originalita prostředí ve kterém se odehrává, originalita celkově dodává filmu zcela jiný nádech. Super.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Epesní velko-akčňák kterž je sice o velkých strojích a monstrech, o velkých bitávach a efektech, ale o ničem jiném. Žádnou zajímavou myšlenku, žádné drama a nadprůměrné herecké výkony v něm nenajdete a i pro to je to jen prlměrný, fajn akčnák na jedno shlédnutí a nic víc.

Monty Python a Svatý Grál (1975)

Na začátku jsem si říkal že film by mohl být podobné dobrý jako Rrrrr. Nebyl. Byl příliš přeplácený.

Na hraně zítřka (2014)

Ústavní myšlenka filmu je sice poněkud starší, (film Zdrojový kód, či v seriálu Hvězdná brána) ale excelentní výkon Toma Cruise a Emily Blunt nám to zcela vynahradí. Ze začátku jsem byl z filmu lehce rozpačitý ale film postupně nabíral obrátky a závěr byl opravdu strhující. Pomyslnou sladkou tečkou, byla písnička písnička "Can you love me again" od Johna Newmana, která ještě umocnila závěrečnou atmosféru.

Labyrint: Útěk (2014)

Fajn film pro mladší generace:) Poměrně epický ale nevím zda stojí za další shlédnutí.

Flashdance (1983)

Fajn film jehož atmosféru mi ale umocnila návštěva v Royal Cinema. V této kombinaci exkluzivní zážitek!