Star Wars: Klonové války (2008)

Kupodivu mě to nenudilo, tak jak jsem se bál. Pár věcí bych opravdu klidně zařadil do SW universa, i když bych je raději viděl v hrané podobě.. ALE... co ta šílená infantilnost??!! Bojující klon dá pěstí (!!!) droidovi, začne poskakovat, jak ho to bolí (klona), no úplná groteska, a během sekundy ho někdo odrovná.. nestačil jsem se divit... droidi také hláškují už přes míru, žvatlající kus.. slizu:)...Padawanka má pár dobrých momentů, jinak jsem jí přál jen to nejhorší... dávám 5/10, i když se obávám, že se mi to ještě rozleží v hlavě..

Tropická bouře (2008)

Neskutečně vypiplaná komedie:) S třešničkou na dortě v podobě Lese Grossmana.. Opravdová jízda od začátku do konce, je je škoda pár brzdících rozhovorů a mrtvé pandy;) 8/10

Zombies! Zombies! Zombies! (2008) odpad!

uf... porno příběh jen bez toho nejdůležitějšího... porna.. bože jak tohle může existovat, nechápu..

Oko dravce (2008)

Když jsem přišel z kina měl jsem chuť napálit rovnou tři hvězdičky. Velice svižnej akční film, ale celou dobu jsem měl pocit, že jsem to už někde viděl. Navíc když se člověl zamyslel, tak to trochu skřípalo, ale po pár dnech, kdy taky hodnotím, si uvědomuji, že se mi ot vlastně moc líbilo a rád se na to někdy podívám znovu. Shia jednaznačně je už PAN herec a ne ten klučík pubertální z Disturbie a nebo prvních Transformers. Stačí si ten film prostě užívat, ale nějaké logičtější uvažování nechte doma někde pod gaučem. Nakonec dávám pěkné 4*, už jen kvůli tomu, že jsem byl napnutý až do konce, co se to sakra děje:)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Je něco špatně, když mě bavilo nejvíce Cameo úplně z jiného filmu? Je! Škoda, na Hulka jsem se dost těšil a o to více díky Edwardovi.. Ale dostal jsem jen pokus o srdceryvný příbeh, který ale vůbec nefunguje.. Na pokoukání je to hezké, ale na nějaký hlubší/zábavnější zážitek ne... 5/10 + 1* za Starka;)

Pán much (1990)

Neskutečně mrazivý zážitek na film pouze s dětskými herci. 8/10

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Nechutná slátanina, která navíc z lékařského prostředí přebrala maximálně bílé pláště... A to, že si ani po stovkách dílů nikdo nevšimne, jak moc ta filmařská kvalita zaostává, jen vypovídá o úrovni českého diváka. Přesto stokrát lepší než Pojišťovna.

20.000 mil pod mořem (1997) (TV film)

Ačkoliv to se samotnou knihou nemá nic moc společného, jde o poměrně příjemný film na nějaké to pošmourné odpoledne. Hodně zachraňuje Caine:) 5/10

Snowboardová akademie (1996) odpad!

Film který nám jednou pustili v buse, když jsme jeli k moři. Byl jsme schopný začít mlátit hlavou o okno, abych omdlel... Děsně jsem litoval, že nemůžu v dopravních prostředcích usnout...