Let's Dance 3D (2010)

Jen pro některé. Je jisté, že takový styl se nemusí všem líbit. Ale těm co to milují, jako já, to musí přijít hodně dobré. Příběhově slabé, ale to vůbec nevadí( taky se tady nemůže očekávat světoborný příběh). Dobrá muzika, tanec a herci. Nejlepší díl ze všech tří.

Princ Egyptský (1998)

Dobré a i přesné ( až na pár vyjímek). Jak pro mladší, tak pro starší.

Atlantida: Tajemná říše (2001)

Moje oblíbená pohádka mládí. Dokázal jsem na to koukat pořád. Teď to vidím z jiného úhlu, ale řekl bych povedené filmové zpracování.

$9.99 (2008)

No, tak co bych napsal. jediné za co je vzdávat chválu tvůrcům, je animace. Ale to je vše. Nepochopil jsem myšlenku některých příběhů postav. ( Až na otce se synem). Měl jsem z toho všeho divný pocit. A už si ten film nikdy nepustím. Podle mě nic o čem by se mělo mluvit.

Velká ryba (2003)

Ze začátku jsem si říkal: " Na co to jenom koukám?". Rozjezd byl pomalý. Ne dějově, ale spíše na pochopení a myšlenkově. Konec se mi líbil moc a kdyby byl celý film ve stejném duchu , tak bych byl nadmíru spokojen. Takhle to byl pro mne obyčejný film se zajímavým koncem. Plus filmu dávají známí a výborní herci.

Číslo 9 (2009)

Co na to říci? Líbilo se mi to. Ne, že by mě to posadilo na zadek, ale byl jsem spokojen. Krásná odreagovačka, sice krátká, ale plná efektů a krásné animace. Příběhově slabší, ale to mi nějak zásadně nevadilo.

Moon (2009)

Skvělý příběh a zpracování. Překvapující konec. Doporučuji

Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Hodně dobrý seriál. Nadchne svou délkou a provedeností. Dobré efekty a herecké výkony. Je vidět, že zde se nešetřilo. Člověk si uvědomí jaké to doopravdy bylo a jak to bylo drsné. Opravdu jeden z nejlepších válečných seriálů.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nejslabší díl ze všech. Ani Johnny a ani Penelope ( na kterou jsem se těšil) to nezachránili. Za celý film jsem se zasmál jen dvakrát ( vtipů Jacka). Celkově nudné, příběhově nepovedené ( asi jen poslední zápletka - to jsem nečekal). Ale zase se mi líbil souboj s vodními pannami, ale to je vše. 3D bylo také velmi slabé. Lituji toho, že jsem na to šel do kina a nepočkal si na dvd půjčovnu . Ale alespoň můžu říci, že jsem to viděl.

FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Krásný seriál, který nutí člověka ho dokoukat celého. Seriál vyzdvihují zápletky a dobře udělaná myšlenka. Nejslabší podle mého názoru byly poslední díly a poslední se moc nepovedl....až na otevřený konec - snad se dočkáme dalších řad. Shrnutí - dobré herecké výkony jak hlavních herců, tak i vedlejších, dobrá myšlenka a děj. Stojí za to ho shlédnout.