Láska je slepá (2020) (pořad)

Nikdy by mě nenapadlo, že budu koukat na takovýhle seriál, ale od prvního dílu mi to přišlo jako dost zajímavý experiment plný lásky, ale zároveň zklamání a naivity, která nemá obdoby. 75%

Vánoce v divočině (2019)

Jedna hvězda za divočinu. To je totiž vše, co se mi na tom líbilo 15%

V síti (2020)

Jako velkej masakr. Autentičnost jak má být. Spoiler : trochu me mrzi, že nezasahovali policiste nebo ochranka. Ale dost dobrý poučení pro dnešní mládež. 85%

Symfonie strachu (2013)

Čekal jsem víc propracovany plan snipera. 50%

Zkáza paní Grace (2020)

Zpočátku zajímavý průběh. Napínavý. Pak soudní proces takový nudný, laxní. Líbilo se mi odhalování minulosti a posléze celého děje. Konec strašně rychlej. Malý spoiler: # # # Zásah policisty na konci filmu. Byl tak odflaklej, že podle toho skončil taky film. Díky jeho laxnímu přístupu. Vyrazil jí dveře spoutal obě ruce, ale vesele mohla utéct a tak utekla a páchala další podvody vesele dál. Nicméně dost dobrý thriler. Až na ten konec 60% (3+)

Fantasy Island (2020)

Ja nechapu, co je to za obdobi filmovych HOVEN! Prvnich cca 30-40 min to vypadalona libovej, i kdyz trochu predvidatelny film. Ke konci napříč zbytek celyho filmu se z toho stala takova mrdka, ze mi to snad dela nekdo naschval. Kdybych mel ja prani z fantasy island, tak bych prosil vratit penize za kino. 15% za Peňu

Noční můra v Elm Street (2010) odpad!

Ztratil jsem hodinu a pul života koukáním na něco, co si říká film. Nevídaná koko*ina. Dál - škoda mluvit. 1% za “dream dream dream”

1917 (2019)

Po dlouhý době naprosto strhující válečný příběh. Podle skutečné události. Tolik napínavých scén, občas až trochu zdlouhavých, ale vůbec mi to nevadilo. Dramatický příběh dvou vojáků, jejichž úkol byl plný adrenalinu i pro člověka sedícího za obrazovkou. 94%

Hrdost a sláva (2008)

Normálně bych si tenhle film asi ani nepustil. Ale jsem na dovolený v Egyptě a po večerech jsou filmy parádní relax. A nic na výběr moc nebylo. Začátek filmu mě moc nenadchnul. Všechno se odehrálo moc rychle. Docela jsem se ztrácel v podstatných scénách. Pak ale vše do sebe začalo zapada. Film o zkorumpovaných poldech. Závěr filmu byl předvýdatelný, ale i tak mě nadchl. Některý hlášky taky parádní. 4-5 hvězd. Parádní obsazení. Závěrečný song top. 80%

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Když jsem si dneska nandaval ponožky. Zjistil jsem, že jsem v Egyptě a že je mít nemusim a že si pustim tenhle film, ktery hodnotim průměrně. Pohodova oddychovka k večernímu západu slunce. 50%