Čtvrtý druh (2009)

Tak tento film mě naprosto dostal.Jeto něco tak neuvěřitelného. Nedokážu si to něják vysvětlit, ted jsem prisel z kina a do ted si to v hlave srovnavam ten kdo na ten film chce jit tak to rozhodne neni žádná Červená Karkulka nebo neco podobnýho je to podle skutečnosti a je to proste realita, ktery verim, i kdyz si kazdy clovek rekne ze je to blbost. Ale musíme si uvedomit, že na této planetě nejsme sami ! .A v tomhle filmu najdete důkaz

Agent v sukni 2 (2006)

Nevim jak vy, ale asi jste neviděli agenta v sukni, a děláte jenom ze sebe trotli, ale byl výbornej , tak podle vaseho hodnoceni se na nej radsi podívejte a nehodnotte neco, co jste nevideli!

Invaze (2007)

výbornej film Olivera Hirschbiegela a Jamese McTeigueho

Agent Cody Banks 2 (2004)

Druhý díl Agent Cody Banks 2 bych rozhodně nehodnotil, jako odpad jako zde někdo hodnotí, chápu, i mně se zdál trošku slabší než byla jednička, ale je to opravdu nesmysl to hodnotit jako odpad!.Ale uznávám je to každýho věc!

Agent Cody Banks (2003)

Nádhernej film o 15 letém agentovi, který zpočátku neumí s holkama, ale potom už ano!:-)Doporučuji shlédnout.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Jak takováhle kravina mohla vůbec vzniknout ????....stacilo mi z jednoho dilu videt 5 minut a vypl jsem to !! kravina

Pearl Harbor (2001)

Můj nejoblíbenější film! Miluju tento film, sice tomu moc neodpovida skutečnost, ale je to velmi dobre natoceny, a jako maly kluk jsem to videl snad kazdy tyden 5 krat :)))).. Jinak ve filmu se objeví hodně soundtracků, který mám hodně rád, takže bych rád pochválil Hanse Zimmera!... Zároveň tento film mi hodně řiká, protože 2 světová válka, ta je moje... Dost smutný, ale opět historický a tu já mám rád :) ... Film sice obsahuje hodně nesmyslných chyb, který se ve skutečnosti ani nestaly, ale film je dokonale natočen, hodně dojemný, prostě já to jinak neřešim, je to film velice povedený! 100%

Plnou parou vzad! (2002)

Vynikající komedie, nechapu, jak tomu někdo může dát odpad..je po fakt pěkný!! hodně jsem se nasmál :D