• Krátkometrážní

Noc hrůzy (1985)

Z tohohle parádního upírskýho béčka, by si měli vzít příklad všechny nově vzniklé béčkové filmy (a to nejen s upírama). Největší síla Fright Nightu je hlavně ve výborném spojení komedie a hororu. Navíc atmosféra je v některých částech výborná a k tomu dopomáhají i povedené masky. Opravdu super béčko.

Horizont události (1997)

Skvělý horor s výbornou atmosférou, povedeným scénářem a dobrými herci. Nadčasová záležitost.

Neznámý signál (2007)

V pohodě koukatelnej film, u kterého mě ale hrozně štvala kamera (sám nevím proč).

The Final (2010)

Nadějné téma, ale celkem nepovedené zpracování. Ani jedna hlavní postava mi nebyla sympatická a těch mučených mi také nebylo líto. Jediné, co se mi dost líbilo, tak byl ten veterán z Vietnamu. :D

Pohřben zaživa (2010)

Nebýt přepísklé délky a několika nelogičností hodnotil bych film asi lépe. Takhle zůstanu pouze u tří hvězdiček, jelikož jsem se některé okamžiky dost nudil.

Noční můra v Elm Street (2010)

Ukamenujte mě, ale originál jsem neviděl. Možná proto se mi tenhle remake líbil. Rozhodně jsem se nenudil.

Valdemarův odkaz (2010)

Celkem zklamání. Začátek a konec se povedly, ale ta výplň mezi nimi mě hrozně nudila.

Saw 3D (2010)

Asi tady budu v menšině, ale mě se prostě líbil i sedmej díl. Můžu se považovat za nenáročnýho diváka? :D

The Traveler (2010)

Další lehce nadprůměrný horror, který se prakticky po celou dobu odehrává na policejní stanici, kam si přijde jeden neznámý cizinec vyřídit účty s místními policajty.

Nezvaná (2009)

Od tohoto filmu jsem i přes nadprůměrné hodnocení moc nečekal a po shlédnutí jsem byl ale příjemně překvapen. Příběh rychle odsýpá, ne jako v A Tale of Two Sisters se kterým má tento film mnoho společného a atmosféra v některých okamžicích taky není špatná. Ani konec mi moc nevadil, i když byl hodně předvídatelný a už hodněkrát použitý.