Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad)

Kdy už konečně Nově dojde, že naše dvě země nejsou schopny rok co rok generovat sebemenší množství kvalitních zpěváku. Přijďte s pěveckou soutěží za 10 let, pak možná bude na co koukat. Výběr poroty nebudu komentovat, zřejmě nikdo než tihle dinosauři se toho účastnit nechtěl.

Sám v temnotě (2005)

Hru AiD miluju, vůbec nechápu, jak se nešťastnou náhodou mohl její název dostat do tohohle filmu. Akční zbytečnost, kvůli které jsem se naivně nadchla, že si rozšířím (nádherný) příběh ze hry.

Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003)

První film ještě ušel, ale i jako velká fanynka her Tomb Raider jsem dvojku zvládla dokoukat až po letech napodruhé. Úvodní scéna plná nesmyslů a po ní neskutečná nuda. Bohužel ani jeden film neudělal dobré jméno herní sérii. Uvidíme s čím přijde reboot.

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Jako fanynka Lary nemůžu dát filmu víc. Líbí se mi do scény v Angkor Wat, zbytek nemá s klasickým Tomb Raiderem moc společného.

Rio (2011)

Soundtrack je za 5*

TRON: Legacy 3D (2010)

Chtěla jsem tomu dát šanci, už jen kvůli Olivii, ale bohužel. Někde v půlce filmu jsem usla, jelikož monotonní neonové prostředí se nesnažilo udržet moji pozornost a probudila jsem se až při velkém finále. Nečekaně dopadlo jak jsem tipla na začátku, takže je mi jedno, co jsem prospala. Nechápu hype okolo tohohle filmu, čekala jsem cokoliv, ale takovéhle zklamání ne.

Top Chef (2006) (pořad)

Moc příjemná podívaná, člověku se jen sbíhají sliny. Holt špička americké gastronomie je trochu jinde než ta naše.

Živí mrtví (2010) (seriál)

Pilot naprosto dokonalý, první řada super. Jak už to bývá, druhá řada se trochu odklání od zombie tématu a začínaj se víc rozebírat vztahy. Pořád je to ale ve srovnání s ostatními seriály nadprůměr.